• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 853

15893220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27904247 15893220 3 POKOJOWY APARTAMENT Z BALKONEM I PARKINGIEM, UL. DĄBSKA W DZIELNICY GRZEGÓRZKI WIECZYSTA, NIEOPODAL TAURON ARENA I PARK LOTNIKÓW. DOSTĘPNOŚĆ: OD 31. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI Funkcjonalne mieszkanie z 2 oddzielnymi sypialniami . Znajduje si...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (84 zł/m2)

3
-
45 m2
2021
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15199931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12411898 15199931 Nowoczesny dom z ogrodem 7a na wynajem - ul. Kazimierza Wyżgi, Wola Justowska, Kraków Proponuje do wynajęcia nowoczesny, przestronny i energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 300 m² , usytuowa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

5
-
302 m2
2006
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15820314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26646754 15820314 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - na wynajem. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi:...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (67 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15883739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675622 15883739 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - NOHO. Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Krakowa. Rozkład mieszkania: m...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (84 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15448956 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18796723 15448956 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, bezczynszowe mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Krakowa w odnowionej kamienicy . Prezentowane mieszkanie jest gotowe i wyposażone do zamieszkania. Rozkład ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
1935
15893069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899788 15893069 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lo...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
2002
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000
15892990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899683 15892990 Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni biurowej...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 256 PLN (69 zł/m2)

11
-
250 m2
2010