• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 853

15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 500 PLN (58 zł/m2)

11
-
217 m2
2000
15892661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27899515 15892661 Do wynajęcia 2 pok. mieszkanie o powierzchni 45m kw. zlokalizowane w kameralnym budynku z 2004 roku. Mieszkanie w pełni wyposażone, zadbane (ok. 1,5 roku temu przeszło generalny remont). Dla chętnych do wynajęcia też duży garaż. LOKALIZACJA Dok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
-
45 m2
2004
15539442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20813505 15539442 ATRAKCYJNY APARTAMENT 2 POKOJOWY KROWODRZA GÓRKA- panorama Oferujemy do wynajmu bardzo atrakcyjny dwupokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia - nowoczesny, klimatyczny. ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2010
15885036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27716141 15885036 Stylowy apartament 2-pokojowy 60 m² Osiedle Oficerskie Rondo Mogilskie balkon po remoncie Na wynajem świeżo wyremontowany, komfortowy apartament o powierzchni 60 m², położony na 2. piętrze w klimatycznej, odnowionej ka...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (55 zł/m2)

2
-
60 m2
1927
15591762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22014930 15591762 Oferujemy wolnostojący obiekt biurowy - ul. Ciepłownicza (Łęg) Lokal składa się z 3 kondygnacji - każda ok 105m2. parter, I piętro, II piętro. Ogrzewanie własne piecem gazowym. Budynek po generalnym remoncie, w trakcie wykończenia wewnątrz. Mo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

17 000 PLN (55 zł/m2)

11
-
310 m2
2024
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15768200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25536849 15768200 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, Kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia z ekspozycją na północny wschód, -3 sypialnie (z jednej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

3
-
45 m2
1978
15754242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25229467 15754242 Bracia Sadurscy prezentują wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Cieszyńskiej w sercu Krakowa. Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją i całodobową ochroną. Do dyspozycji Najemcy pozostaje miejsce postojowe w gar...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (84 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15888384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27811356 15888384 Oferujemy na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 w niezwykle klimatycznej części Krakowa czyli na Starym Podgórzu. Lokal znajduje się w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku z 2015 roku, wyposażonym w 2 windy, monitorin...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (63 zł/m2)

2
-
52 m2
2015
15890192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27874404 15890192 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 62 m² Zabłocie Balkon Garderoba Garaż *zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 m&...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (58 zł/m2)

2
-
62 m2
2017
15892424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898736 15892424 Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji na Al. Pokoju , w bezpośrednim sąsiedztwie z Rondem Grzegórzeckim, Stare Miasto 15 min tramwajem , 600 m szkoła, 300 m przedszkola, 400 m kompleksy sportowe. ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (45 zł/m2)

11
-
64 m2
1993
15892332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898678 15892332 ODSTĘPNE LOKALU GASTRONOMICZNEGO - PEŁNE WYPOSAŻENIE GOTOWE DO DZIAŁALNOŚCI! Kraków, ul. Borkowska Niepowtarzalna okazja dla ambitnego gastro-przedsiębiorcy! Gotowy biznes do przejęcia na dużym osiedlu. Oferuję odstępne od praw do...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 252 PLN (70 zł/m2)

11
-
75 m2
2015