• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 107

15852810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27040738 15852810 Zapytaj o ofertę : 25067949. Obiekt magazynowo - produkcyjny położony w odległości ok.1600m od zjazdu z trasy S8 oraz ulicy Połczyńskiej, na terenie którego do wynajęcia oferowana jest hala o pow. ok.400m. Hala z oknami, jeden wjazd z poz.0,&nbsp...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 500 PLN (37 zł/m2)

11
-
395 m2
-
15889081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Staw Jeziorzec / Garderoba / Parking Podziemny 27842741 15889081 Oferuję na wynajem unikatowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Pełczyńskiego. Mieszkanie z widokiem na Staw Jeziorzec. Do mieszkania przynależ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (73 zł/m2)

3
1
75 m2
2005
15821304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26618808 15821304 Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze w inwestycji Metro Zachód.W sprawie ofert prosimy o kontakt pod numerem 730 820 800.Więcej interesujących ofert na naszej stronie www.coronanieruchomosci.plTreść niniejszego ogłoszenia ni...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (103 zł/m2)

2
-
97 m2
2025
15819831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje z ogródkiem | 42,6 m² | 26640409 15819831 Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42,6 m², położone na parterze inwestycji z 2023 roku (Dom Development) przy ul. Lazurowej 15 na warszawskim Bemowie.Do mieszkania przynależy prywatny ogródek - idealny do wypoczynku -...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (88 zł/m2)

2
1
42 m2
2023
15599773 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyjątkowy lokal w świetnej cenie na Bemowie. 22178216 15599773 Oferuję do wynajęcia zadbany lokal, mieszczący się w bloku na Bemowie tuż przy lotnisku Warszawa - Babice.Atuty:Lokalizacja - 5 min spacerem do Galerii Bemowo,Komunikacja - 5 min pieszo do przystanków autobusowych i  tramwajowych,Duża otwarta przestr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 PLN (11 zł/m2)

3
-
87 m2
1980
15887931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797571 15887931 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajme piękny apartament na warszawskim Bemowie,przestronny i komfortowy, kąpletnie wyposażony,oddzielna kuchnia,balkon z widokiem na miasto, świetnie skomunikowane, 5min piechota do nowo otwieranej stacj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15835682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26749601 15835682 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 39 m2 wyposażone w klimatyzację. Pierwszy raz do wynajęcia.Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe naziemne za szlabanem oraz komórka lokatorska (w cenie najmu)Bemowo ul Szeligowska 32 Lokalizac...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (87 zł/m2)

2
1
39 m2
2016
15885476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27732106 15885476 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, częściowo meblowane ( może być w pełni umeblowane na życzenie Najemcy); skła...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (72 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15885312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
staw | wanna i prysznic | klimatyzacja 27723546 15885312 Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Lazurowej.Południowa ekspozycja okien daje gwarancję najlepszego naturalnego doświetlenia przez przez większość dnia.Nier...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (72 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15502371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19976753 15502371 Słoneczne mieszkanie położone w pobliżu ulic Dywizjonu 303 i Lazurowej, w pobliżu obwodnicy S7.ROZKŁADsalon (22 m2) z dużą kanapą oraz z wyjściem na balkon (11,2 m2); sypialnia (14 m2) z dużym łóżkiem i szafą druga sypialniagabinet (10m2) rozkładane ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (58 zł/m2)

3
1
62 m2
2010
15847045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26900884 15847045 Powierzchnia składająca się z:dwa większe pokoje około 40-55 mkwdwa pokoje około 20-30 mkwciemna salka konferencyjna pomieszczenie socjalne około 20 mkwkuchniaBudynek:Budynek biurowy Aquarius to 5-piętrowy budynek położony na Bemowie, oferujący biur...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 287 PLN (55 zł/m2)

11
-
223 m2
1998
15876739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27550496 15876739 (English version below)OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY. WYNAGRODZENIE AGENCJI POKRYWA WŁAŚCICIEL.DO WYNAJĘCIA świetnie rozplanowane i dokładnie przemyślane 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko metra i CH Wola Park. Id...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
1
44.8 m2
2010