• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 107

15844152 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26821829 15844152 Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, światło i świetną lokalizację — ta oferta jest dla Ciebie.Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,4 mkw z wyjątkowo dużą, przeszkloną loggią (aż 12 mkw), która stanowi dodat...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (71 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15881896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27652090 15881896 2 pokoje 29 m² Bemowo ul. Synów Pułku od zaraz Na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 29 m², położone na warszawskim Bemowie przy ul. Synów Pułku 5. Lokal znajduje się na 6. piętrze w 11-piętrowym budynku z 1976 roku...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (103 zł/m2)

2
1
29 m2
1976
15778646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25755160 15778646 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 56 m2 w dzielnicy Bemowo. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość trasy S8. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. W pobliżu tramwaj, autobus.Budynek wybudowany w 2017 roku , lokal wykończony w drugiej połowie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
56 m2
2017
15824119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro Bemowo / Komfortowe / Parking / Recepcja 26640445 15824119 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewskiej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe za szlabanem!Na powier...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
2006
15871569 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471014 15871569 Zapytaj o ofertę : 170520279. Wolnostojący budynek o funkcji magazynowo biurowej połozony na ogrodzonym i dozorowanym terenie. Do wynajęcia od 0626 oferowana jest powierzchnia magazynowa ok.1080 m2 z wydzieloną częścią ekspozycyjną i socjalną ok. 72m...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 400 PLN (30 zł/m2)

11
-
1080 m2
2016
15871570 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27471010 15871570 Zapytaj o ofertę : 19766. Samodzielna nieruchomość, na terenie której, od lipca 2026, do wynajęcia jest powierzchnia magazynowo - biurowa, podzilona na 3 części:  1 Magazyn 360 m2, z płyty warstwowej, dach dwuspadowy, wys 4 do 7m, podłoga be...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
560 m2
2005
15870711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437919 15870711 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie Bemowo, osiedle LUMEADo wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m², położone na 2. piętrze (z 4) w nowoczesnym budynku z dużą windą, na osiedlu LUMEA (deweloper Bouygues) przy ul...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (87 zł/m2)

2
1
35.46 m2
2023
15869246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27404681 15869246 Polecam do wynajęcie przestronne mieszkanie z widokiem na park. Położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2010 roku. Rozkład - pokój z aneksem kuchennym, duża łazienka z wanną, pralką. Przedpokój z szafami wnękowymi. Niewątpliwym atu...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (90 zł/m2)

1
-
41 m2
2010
15476078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 19409076 15476078 Rewelacyjne mieszkanie 75,4 m2 na wynajem z dużym balkonem i komórką lokatorską w cenie.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, 4 pokojowego mieszkania, położonego na 7 piętrze 11 piętrowego budynku z 1980 r.z windą z poziomu 0, w W...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (65 zł/m2)

4
1
75 m2
1980
15803507 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
garderoba | balkon | parking | sala fitness 26298260 15803507 Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego.Funkcjonalny, dwustronny układ sprawia, że jest jasne, przewiewne i komfortowe przez cały rok. W pełni ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
1
60 m2
2018
15423529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój jednoosobowy, umeblowany, metro, Bemowo 18231739 15423529 Ładny pokój w mieszkaniu z 1 łazienką i 1 toaletą na warszawskim Bemowie przy ulicy Anieli Krzywoń 8. Dostępny od 01.05.2026r.Szybki Internet.Doskonała lokalizacja. Blisko do METRO Ratusz BemowoWYPOSAŻENIE: mikrofalówka, płyta ceramiczna, pralka, lod...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 PLN (124 zł/m2)

5
-
8 m2
-
15633622 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 22898625 15633622 Murowany budynek magazynowy o powierzchni 260 m2 w okolicy ul. Powązkowskiej. Brama wjazdowa z poziomu 0 o wysokości 2,5 m (możliwość podwyższenia). Jest ogrzewanie na olej opałowy. Posadzka betonowa. Suche pomieszczenia o wysokości 4m. Możliwość doj...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 400 PLN (40 zł/m2)

11
-
260 m2
1936