• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 142

15160481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 141 m2 Białołęka 11279030 15160481 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 2 piętrze obiektu magazynowo - usługowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 141  m2  w doskonałej lokalizacji na  warszawskiej Białołęce, 1,5 km od węzła trasy S8 oraz 12 km...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 473 PLN (53 zł/m2)

11
-
141 m2
2009
15893986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922678 15893986 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,86 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

925 PLN (84 zł/m2)

1
-
11 m2
-
12713141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1025344 12713141 Targówek Lokal 44mkw w świetnej lokalizacji przy NETTO Do wynajęcia lokal w pasażu przy ul. Światowida, 44 m2, vis a vis NETTO, Piotr i Paweł, do dowolnej aranżacji, dotychczas użytkowany jako gabinet lekarski i laboratorium, minimalny okres wynajmu ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (68 zł/m2)

1
2
44 m2
2000
15893847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27921536 15893847 Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 5 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 PLN (40 zł/m2)

1
-
5 m2
-
15893850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27921546 15893850 Warszawa - Do wynajęcia: magazynek o pow. 6 m2 na poziomie przyziemia w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

240 PLN (40 zł/m2)

1
-
6 m2
-
15888591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27817562 15888591 Komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², położone na 1. piętrze kameralnego osiedla. Wnętrze urządzone w nowoczesnym, stonowanym stylu z wykorzystaniem naturalnych materiałów i klimatycznego oświetlenia. Mieszkanie jest ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2010
15893739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27917690 15893739 Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 540 m², położony na działce 5000 m² w Warszawie – Białołęka.Nieruchomość idealna pod:restaurację, salę eventową, showroom,fitness, szkołę, przedszkole lub salę zabaw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
547 m2
2006
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15861288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27203663 15861288 Wyjątkowo przestronny Apartament z Ogrodem o powierzchni 100mkw. OKAZJA !! Posiada 70m2 powierzchni, 3 pokoje, garderobę , aneks kuchenny, dużą Łazienkę z prysznicem, 2 sypialnie oraz narożny Ogród o powierzchni (100mk). W całym mieszkaniu jest...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (71 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
14705791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44941 14705791 Do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczenia biurowe o pow. ok. 26m2 i 35m2. Pomieszczenie socjalne i łazienka z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (66 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15877393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569444 15877393 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 12 0 m2, z przeznaczeniem na działalność biurową lub biurowo-usługową. Dobra lokalizacja: w odległości 500 m CH Targówek i wjazd na trasę Toruńską, dojazd do centrum Warszawy ok. 20 min. (13 km). ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (30 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15718501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24553111 15718501 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek zlokalizowany na kameralnym i strzeżonym osiedlu. W pobliżu przystanki ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (71 zł/m2)

2
-
41 m2
2020