• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 142

14365334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44830 14365334 Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną lub magazynową. Dobra lokalizacja: wjazd na trasę S8 w odległości 10 km, dojazd do centrum Warszawy - 18 km. Lokal open space 360 m2, zlokalizowany na 2 pięt...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 320 PLN (12 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15889988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27866387 15889988 Możliwość najmu na 4 miesiące.Bardzo ładne, eleganckie i przytulne, nowe mieszkanie nieopodal ulicy Modlińskiej. 10 minut komunikacją do trasy S8 i zajezdni tramwajowej. 6 minut samochodem do Metra Bródno (II linia) i 7 minut do Metra Młociny (I lini...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (80 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15887517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom 80 m2 | ul. Ostródzka | Kwatera pracownicza 27784834 15887517 Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowane na biało. Nieruchomość ogrzewana jest gazem (nowoczesny piec gazowy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
80 m2
-
15867436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27346734 15867436 Oferowana nieruchomość to świeżo wybudowany obiekt z 2023 roku, o łącznej powierzchni całkowitej 5 400 mkw., z czego 5 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa netto. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, co zapewnia łatwy dostęp i elastycz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 350 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
2023
15840963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787395 15840963 Postaw na przestrzeń, która pracuje na sukces Twojej firmy. Nowoczesne biuro na 1. piętrze, w kameralnym budynku o wysokim standardzie, z całodobowym dostępem, ochroną i eleganckimi częściami wspólnymi. Idealne dla firm ceniących jakość, spokój i pro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 129 PLN (80 zł/m2)

11
-
102 m2
2012
15889283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846625 15889283 Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na warszawskim Żeraniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla singla lub pary szukających wygodnego mieszkania z szybkim dojazdem do centrum Warszawy.Mieszkanie skład...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (68 zł/m2)

2
1
41 m2
2016
15848030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26927988 15848030 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Białołęka, ul. Ceramiczna to miejsce z:Doskonałą komunikacją: szybki dojazd Trasą Toruńską do centrum ( około 10 km). Liczne linie autobusowe ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (58 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
14764894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3037922 14764894 Do wynajęcia przestronne dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m2.Mieszkanie składa się z:- salonu połączonego z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią - ok. 25 m2,- sypialni z podwójnym łóżkiem i dużą ilością szaf ok. 11 m2,- łazi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 550 PLN (70 zł/m2)

2
1
51 m2
2008
15889075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842475 15889075 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 18,44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-usługowym na warszawskiej Białołęce blisko Trasy Toruńskiej.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 PLN (57 zł/m2)

1
-
18 m2
1999
15889052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842217 15889052 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 48 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Białołęce , w okolicach ul. Modlińskiejpoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 456 PLN (72 zł/m2)

1
-
48 m2
1999
15886634 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763063 15886634 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

1
-
33 m2
2011
15485200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19611964 15485200 Lokal usługowo - handlowy na parterze z witryną przy ul. Modlińskiej. Powierzchnia 60m2 na którą składa się duże pomieszczenie handlowe oraz zaplecze z węzłem sanitarnym. Ogrzewanie gazowe, woda i kanalizacja miejska. Możliwość parkowania samochodu p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
60 m2
-