• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 142

15886637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27763056 15886637 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 896 PLN (86 zł/m2)

3
-
57 m2
2011
15841052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787811 15841052 Przestrzeń, która pracuje na wizerunek Twojej firmyDo wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa o metrażu 186 m², zlokalizowana na 1. piętrze nowoczesnego budynku biurowego. To idealne miejsce dla firm, które cenią komfort pracy, prestiż ora...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 694 PLN (79 zł/m2)

11
-
186 m2
2017
15841302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788368 15841302 Oferujemy do wynajmu funkcjonalną powierzchnię biurową o metrażu 168 m², zlokalizowaną na 1. piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce. Dwa gabinety i jeden duży open -space. Trzy miejsca postojowe w cenie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 272 PLN (79 zł/m2)

11
-
168 m2
2012
15850990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27011143 15850990 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 38 m² Białołęka Tarchomin Balkon Klimatyzacja GarażNa wynajem eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku na warszawskim Tarchominie (Białołęk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (92 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15887133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27778939 15887133 Nowe, ciche, z widokiem na ogród – zamieszkaj pierwsza-yZapomnij o mieszkaniach „z historią” i śladach po poprzednich lokatorach. Tutaj to Ty zdejmujesz folię z nowych sprzętów i układasz swoje rzeczy w garderobie, która uwalnia przestrzeń. Przy ul. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
46.13 m2
2025
15886969 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772694 15886969 Do wynajęcia powierzchnia biurowa (jeden pokój) 33 m2, zlokalizowana na I piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Biuro mieści się w budynku z 2012 roku, który oferuje wysoki standard wykończenia oraz wygodę użytkowania. Do dyspozycji najemców pozost...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 805 PLN (85 zł/m2)

11
-
33 m2
2011
15886968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772693 15886968 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 45,3 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 3 pomieszczeń; biuro + pomieszczenie serwerowni+ mały aneks z wykorzystaniem na magazynek lub k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 825 PLN (85 zł/m2)

11
-
45 m2
2011
15886970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772695 15886970 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 47,5 m2, położona na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal składa się z 2 pomieszczeń + mały aneks z wykorzystaniem na kuchnię lub magazyn.Pomieszczenia są dobrze doświetlo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 080 PLN (85 zł/m2)

11
-
48 m2
2011
15886965 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27772690 15886965 Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o łącznej wielkości 58 m2, zlokalizowana na III piętrze nowoczesnego budynku biurowego.Lokal kłada się z 3 pomieszczeń: 2 biurowe i pomieszczenie z przeznaczeniem na serwerownie, magazyn lub kuchnię.Pom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 930 PLN (85 zł/m2)

11
-
58 m2
2011
15617716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549350 15617716 NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 57,90m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia ZdrowiLokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, Wejście bezpośrednio z ulicy. Naj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 790 PLN (102 zł/m2)

4
-
57 m2
2024
15617720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549351 15617720 NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 102,23m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia Zdrowia Lokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, wejście bezpośrednio z ulicy. ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 178 PLN (80 zł/m2)

4
-
102 m2
2024
15617718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 22549348 15617718 OKAZJA !! NOWY Lokal usługowo-handlowy z witrynami o powierzchni 88,67m2. Nowy Apartamentowiec !! Przeznaczenie: Sklep Biuro Usługi Przychodnia ZdrowiaLokal z witrynami położony na parterze z parkingiem przed budynkiem, wejście bezpośrednio z ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 320 PLN (60 zł/m2)

4
-
88 m2
2024