• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 240

15848228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935158 15848228 Lokal 52m Ursynów-Kabaty. Lokal dwu poziomowy. Posiada bezpośrednie wejście z ciągu pieszego i od ulicy, więc idealnie nadaje się na biuro handlowo-usługowe. Nie daleko metro i przystanki autobusowe. Posiada własna klimatyzacje i łazienkę. Obecnie mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15848286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935382 15848286 Lokal użytkowy o powierzchni 78 m na parterze , wejście od ulicy , duże witryny. Świetna lokalizacja. Duży ruch pieszy. W pobliżu metroZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (128 zł/m2)

11
-
78 m2
-
14494841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 131109 14494841 Lokal biurowy 330 m.kw.na Ursynowie.PARKINGBudynek posiada naziemny parking strzeżony, oraz parking zewnętrzny . Miejsca parkingowe naparkingu strzeżonym są numerowane i indywidualnie przypisane - 5 0 €miejscem - c . Parking przylegający d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 839 PLN (51 zł/m2)

10
-
330 m2
-
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15659347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23444887 15659347 Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (MOŻLIWE jest też wynajęcie DODATKOWO, takiej samej powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (73 zł/m2)

4
1
170 m2
1990
15889809 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 2-pokoje, garaż 27862095 15889809 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, NAJEM NA FAKTURĘ VATKLIMATYZACJA.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VAT...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 PLN (86 zł/m2)

2
1
30 m2
2024
15889808 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 1-pokoje, garaż 27862094 15889808 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, KLIMATYZACJA, NAJEM NA FAKTURĘ VAT.Szukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VA...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (96 zł/m2)

1
1
25 m2
2024
15889807 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
URSYNÓW, ul. Nowy Służewiec 21, 1-pokoje, garaż 27862093 15889807 Komfortowe 1-pokojowe mieszkanie z balkonem- Ursynów, ul. Nowy Służewiec 21, KLIMATYZACJA, NAJEM NA FAKTURĘ VATSzukasz wygodnego, w pełni wyposażonego mieszkania w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do centrum i możliwością najmu na fakturę VAT...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (104 zł/m2)

1
1
23 m2
2024
15782743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25847495 15782743 Do wynajęcia budynek biurowy na Ursynowie, na pograniczu Dawid, usytuowany w pobliżu przystanku kolejki podmiejskiej, opodal wjazd na trasę S7. Bardzo dobry dojazd do lotniska Chopina, wylot w kierunku Krakowa i Katowic. Budynek o trzech kondygnacjac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 996 PLN (32 zł/m2)

11
-
1400 m2
2017
15868114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27365476 15868114 Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30 metrów od budynku, kierunek Warszawa - 140 metrów. W pobliżu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (107 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15888386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811357 15888386 Lokal położony na parterze o pow brutto 47,55m2 z bezpośrednim wejściem od ul. Poleczki. Drugie wejście z holu. Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona, możliwość umieszczenie reklamy w witrynach biura. Aktualnie wydzielono 2 pomieszczenia typu open s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 488 PLN (74 zł/m2)

11
-
47 m2
2010
15888877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831826 15888877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.132 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 172 PLN (69 zł/m2)

11
-
132 m2
2002