• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 374

15883783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675728 15883783 Nowe, nigdy niezamieszkałe Loggia 1 piętro Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie codziennego życia. Lokal znajduje się ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15137281 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 10704254 15137281 CICHE, 5 pokojowe mieszkanie na ogrodzonym, chronionym osiedlu blisko Al. Jerozolimskich. Strefa dzienna mieszkania to pokój ok. 37m2 z jadalnią oraz kuchnia 12m2. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Z pokoju i kuchni jest wyjście na duży za...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (43 zł/m2)

5
-
134 m2
1999
15867120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie blisko Lotniska i Mordoru – od zaraz! 27335500 15867120 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu i posiada duży balkon od strony wewnętrznego patio, co zapewnia ciszę i prywatn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (66 zł/m2)

1
1
41 m2
1956
15882073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657174 15882073 Do wynajęcia powierzchnie biurowe od 300 m2 do 4000m2 na jednym piętrze. Powierzchnie wymagają dostosowania - właściciel oferuje budżet na aranżację oraz rabaty w formie miesięcy bezczynszowych. Zdjęcia przedstawiają showroom.Budynek:Budynek został ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 441 PLN (48 zł/m2)

11
-
823 m2
2004
15888387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811358 15888387 Do wynajęcie wykończona powierzchnia biurowa. Obecny układ to: recepcja, sala konferencyjna dzielona ścianką mobilną, 4 gabinety (2 przeszklone), open space, w pełni wyposażona kuchnia, serwerownia.Budynek:Budynek położony jest w dzielnicy Włochy, pr...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 807 PLN (60 zł/m2)

11
-
531 m2
2009
15887511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784828 15887511 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.102,25 m2 na 2 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach Al. Krakowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 857 PLN (67 zł/m2)

5
-
102 m2
2000
15868985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395721 15868985 Warszawa - Do wynajęcia: Lokal magazynowo- biurowy o pow. 659 m2 na Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 926 PLN (35 zł/m2)

1
-
659 m2
-
15869008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27395716 15869008 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.506 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 305 PLN (28 zł/m2)

11
-
506 m2
-
15868990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395714 15868990 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.644 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 653 PLN (58 zł/m2)

11
-
644 m2
-
15869013 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395708 15869013 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.118 m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach ul. Mineralnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 901 PLN (58 zł/m2)

11
-
118 m2
-
15869001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395707 15869001 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.216m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propert...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 386 PLN (53 zł/m2)

11
-
216 m2
-
15868977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27395703 15868977 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.90m2 na warszawskich Włochach, w nowoczesnym kompleksie magazynowo -biurowym w okolicach Al. Polskiej Organizacji Wojskowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 691 PLN (53 zł/m2)

11
-
89 m2
-