• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15847279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26905889 15847279 Nowoczesny lokal usługowy w powstającym budynku na Ursusie – doskonała lokalizacja pod sklep wielkopowierzchniowy.Powierzchnia całkowita: ok. 940 m²Widoczność i dostęp: duże witryny od strony ulicy gwarantujące doskonałą ekspozycję...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

93 060 PLN (99 zł/m2)

1
-
940 m2
2025
15722139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24616782 15722139 Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 42 m², położonego na parterze w dynamicznie rozwijającym się rejonie Warszawy Ursus. To przestrzeń, która doskonale nadaje się na biuro, sklep, czy inną działalność handlową.Lokal składa się ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

11
1
42 m2
1995
15841091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787793 15841091 Biuro lokal usługowy położony na półpiętrze 65 m2. Po remoncie- nowy gres, wymiana oświetlenia na energooszczędne, nowa łazienka wybudowana od zera. Cena najmu za lokal po schodkach 90 złm2 + 23% VAT + opłaty administracyjne+ opłaty licznikowe wg. z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

2
-
65 m2
1997
15872497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495849 15872497 Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobieramy pro...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15863841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257506 15863841 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15871224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458832 15871224 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 46 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach ul. Rawskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 312 PLN (72 zł/m2)

2
-
46 m2
2002
15871172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458764 15871172 Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pob...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 080 PLN (55 zł/m2)

1
-
56 m2
1980
15858935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27158404 15858935 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15859023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160953 15859023 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (52 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15882352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659308 15882352 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15881745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647020 15881745 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13,60 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Be...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15881743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647016 15881743 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980