• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 72

15847526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26917556 15847526 Moduł biurowy składający się z trzech niezależnych pokoi.Biuro na 3 piętrze. Bardzo klimatyczne, ze skosami i oknami dachowymi. Pokoje z wejściem ze wspólnego korytarza, z dostępem do toalet i kuchni stanowiących części wspólne dla najemców z piętra....

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 288 PLN (108 zł/m2)

11
-
86 m2
1999
15829727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy z klimatyzacją i parkingiem 26640483 15829727 Lokal biurowy do wynajęcia - spokojna okolica, parkingZ przyjemnością prezentujemy lokal biurowy o powierzchni ok. 76 m², zlokalizowany na 1. piętrze budynku biurowego przy ul. Zawodzie w Warszawie. Oferta bezpośrednia - bez prowizji, lokal dostępny ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (95 zł/m2)

4
-
73 m2
2012
15820660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627854 15820660 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 25 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Niruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowic...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 750 PLN (301 zł/m2)

1
-
112 m2
2010
15820669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627852 15820669 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 900 PLN (300 zł/m2)

1
-
63 m2
2010
15820665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627851 15820665 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Niruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowici...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 100 PLN (300 zł/m2)

1
-
27 m2
2010
15820667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627853 15820667 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 12 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 200 PLN (312 zł/m2)

1
-
52 m2
2010
15820664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627849 15820664 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze biurowca na warszawskim Wilanowie, w OKOLICACH Al. Rzeczypospolitejpoleca Agencja Niruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWygodne, całkowici...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 400 PLN (300 zł/m2)

1
-
18 m2
2010
15818902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627596 15818902 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.758 m2 dna warszawskim Wilanowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJILokal biurowy znajdujący się na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budyn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 302 PLN (69 zł/m2)

12
-
758 m2
2012
15818900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627595 15818900 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1033 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIKonst...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 277 PLN (69 zł/m2)

12
-
1033 m2
2012
15818898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627594 15818898 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1490 m2 na parterze w nowoczesnym kameralnym budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJILokal ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

102 810 PLN (69 zł/m2)

12
-
1490 m2
2012
15258305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14033867 15258305 Polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, taras, kominek, aneks kuchenny, łazienka z wanną. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy budynku wyłącznie do dyspozycji Najemcy i ich klientów...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15258302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14033858 15258302 Polecam do wynajęcia na cele biurowe, biurowo- usługowe powierzchnię ok. 65 m2. Dwa pokoje, balkon, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem. Alarm, ochrona, klimatyzacja, internet. Parking przy budynku wyłącznie do dyspozycji Najemcy i ich klientów. K...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (77 zł/m2)

11
-
65 m2
-