• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wilanów

Znalezionych ofert: 72

15884257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27698471 15884257 Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m² na 2 piętrze w dzielnicy Wilanów.Układ pomieszczeń obejmuje: 4 osobne pokojeRecepcję przy wejściu do lokalu Zaplecze socjalne — kuchnia z jadalnią Toaleta Biuro jasne, dużo okien — ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (94 zł/m2)

11
-
105 m2
2012
15839580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witrynami i parkingiem – parter 26756137 15839580 Lokal użytkowy z witrynami - WilanówZ przyjemnością prezentujemy przestronny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 212 m², zlokalizowany na parterze apartamentowca przy ul. Marconich 3 w Wilanowie. Lokal posiada duże witryny, narożne położeni...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 868 PLN (89 zł/m2)

5
-
212 m2
2001
15869244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27404689 15869244 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.414 m2, na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Kardynała Hlonda,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 760 PLN (72 zł/m2)

11
-
414 m2
2011
15828238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628380 15828238 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.73 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 285 PLN (45 zł/m2)

2
-
73 m2
1989
15828337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628376 15828337 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.147 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 615 PLN (45 zł/m2)

2
-
147 m2
1989
15828357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628378 15828357 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.139 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 255 PLN (45 zł/m2)

5
-
139 m2
1989
15828218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628377 15828218 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.130 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pr...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (45 zł/m2)

2
-
130 m2
1989
15828258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628379 15828258 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.66 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Lentza, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez pro...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 970 PLN (45 zł/m2)

2
-
66 m2
1989
15877542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27572501 15877542 Lokal biurowy lub handlowy na I piętrze kameralnego biurowca na pograniczu Warszawy i Konstancina.Powierzchnie 212 mkw - open space + niewielkim zapleczem socjalnym.WC jak na załączonym planie lokalu.Lokal jest dobrze doświetlony, na podłodze wykładz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
220 m2
2020
15877002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27560260 15877002 Wynajmę lokal, w prywatnym budynku, idealny na biuro z magazynem, ulokowane w PRYWATNEJ nieruchomości w prestiżowej okolicy w Królewskim Wilanowie. Do wynajęcia od 1 maja. Idealna powierzchnia na cichą działalność gospodarczą. Posiada dobre zaplecze ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
95 m2
-
15847859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26923861 15847859 Do wynajęcia lokal po klinice rehabilitacyjnej. Spełnia wszelkie wymogi sanepidu oraz straży pożarnej.Dostęp do parkingu dla pacjentów, podjazd pod samo wejście, wygodne dla niepełnosprawnych.Okolica mieszkalna, dookoła wiele domów oraz budynków wiel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 740 PLN (124 zł/m2)

11
-
135 m2
1999
15847535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26917621 15847535 Do wynajęcia 2 niezależne pokoje biurowe w niezwykłym biurowcu.Biuro na 3 ostatnim piętrze z windą. Niezwykłe okna. Bardzo klimatyczna przestrzeń.pokój 27 mkw – wysoki, z drewnianymi belkami pod sufitem, bez skosów, z okrągłym oknem typu bu...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 085 PLN (109 zł/m2)

11
-
65 m2
1999