• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15894209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27933375 15894209 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 16,93 m2 na warszawskiej Pradze Północ, na parterze w budynku warsztatowym niedaleko Dworca Wileńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15771386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro gotowe do pracy od zaraz 25580857 15771386 Biuro dostępne od zaraz, przygotowane dla 6 stanowisk pracy, mieści się na 3. piętrze budynku klasy A w jednym z najdynamiczniej rozwijających się obszarów biznesowych Warszawy.Czynsz: 4 140 PLNKoszty eksploatacyjne: 2 760 PLNCałkowita cena: 6 900 PL...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 140 PLN (138 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15894214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933392 15894214 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 193 PLN (64 zł/m2)

2
-
81 m2
2008
15894205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933389 15894205 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.37,80m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 PLN (38 zł/m2)

1
-
37 m2
1980
15894201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933380 15894201 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.132 m2 na parterze budynku biurowego w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 447 PLN (125 zł/m2)

11
-
132 m2
-
15894198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933379 15894198 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15894206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933373 15894206 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 19,64 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (60 zł/m2)

1
-
19 m2
1985
15894197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933371 15894197 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 574 PLN (78 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15894193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933366 15894193 Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLNm2------------------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. C...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 418 PLN (68 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15771387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 12 STANOWISK - MOKOTÓW Klasa A 25581038 15771387 BIURO 12 STANOWISK - MOKOTÓW Klasa A 1 100 PLNOSOBĘ GOTOWE OD ZARAZCzynsz all-inclusive: 13 200 PLNmc (1100 PLNstanowisko)LOKALIZACJA PRESTIGEMokotów biznesowy - 3 piętro klasy A z nowoczesną szklaną fasadą. Westfield Mokotów 5 min pieszo, stacja W...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 200 PLN (220 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15894208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933390 15894208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69,55 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 573 PLN (37 zł/m2)

2
-
69 m2
1980
15894199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933388 15894199 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28,92 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 PLN (38 zł/m2)

1
-
28 m2
1980