• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15088282 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 9419067 15088282 * Nowoczesny a jednocześnie przytulny apartament przy ul. Tenisowej, w nowym budynku , z 2021 roku,* Powierzchnia użytkowa 45,77 m2, trzecie piętro , winda. *Budynek otoczony terenami zielonymi, blisko ścisłego Centrum miasta, licznych przystanków ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 950 PLN (64 zł/m2)

2
1
45.77 m2
2021
15883502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675175 15883502 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą , świeżą elewacją. Świetne położenie przy małej osiedlowej uliczce sprawia ,że jest cicho i spokojnie. A dzięki zn...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15601003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22207504 15601003 Na wynajem prezentujemy mieszkanie o powierzchni 63 m2. Na metraż nieruchomości składają się:- Korytarz (zabudowana szafa typu komandor)- Salon z aneksem kuchennym (aneks wyposażony w niezbędne AGD, w salonie wypoczynek, stolik kawowy, telewizor, sza...

Szczecin (Świerczewo), Tenisowa

3 900 PLN (62 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15156551 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 11162401 15156551 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15717183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24528264 15717183 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15737702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24889503 15737702 Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie, w pełni umeblowana i wyposażona, znajdująca się w budynku zbudowanym z cegły w 2005 roku. Składa się z:Poziom I:- salon połączony z jadalnia (z salonu wyjście na balkon);- kuchni w zabudowie i z pełnym wyposażenie...

Szczecin (Centrum), Staromłyńska

3 400 PLN (44 zł/m2)

2
1
78 m2
2005
15803238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26289629 15803238 Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego.Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą.Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym osiedlu. Monitoring obejmuje klatkę schodową i korytarz. Pol...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 290 PLN (85 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15815848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27671091 15815848 Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w dwukondygnacyjnym budynku z 2000r.Na powierzchnię 130m2 sk...

Szczecin (Pogodno), Henryka Rodakowskiego

7 000 PLN (54 zł/m2)

3
2
130 m2
2000
15883705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675424 15883705 Komfortowy, klimatyzowany apartament z windą – Stare Miasto, SzczecinNa wynajem przestronny i w pełni umeblowany apartament położony w sercu Szczecin – na Starym Mieście, w nowoczesnej kamienicy z 2013 roku. Budynek jest czteropiętrowy, wyposażony w ...

Szczecin (Stare Miasto), Mała Odrzańska

5 500 PLN (61 zł/m2)

4
1
90 m2
2013
15883676 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675396 15883676 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Seledynowa

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002
15883684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675404 15883684 Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania położonego w centrum Szczecina. Mieszkanie położone na 10 piętrze10 piętrowego budynku skąd rozpościera się widok na panoramę miasta. Balkon w całości zabudowany przez co stanowi dodatkową p...

Szczecin (Arkońskie-Niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (49 zł/m2)

2
1
51.4 m2
1980
15883654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675374 15883654 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków które powstały w jednym z najciekawszych i najmodniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni; nad brzegiem rzeki. Miejsce tętniące życiem, nowy punkt na kulturalno- turystycznej mapie Szczecina. Przyszła wizytów...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

3 200 PLN (83 zł/m2)

2
1
38.55 m2
2025