• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15799752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26196764 15799752 Na wynajem prestiżowy apartament z pięknym widokiem na Odrę i Bulwary na Starym Mieście. Mieszkanie 2 - poziomowe. Na 1. poziomie salon z aneksem kuchennym. Kuchnia wyposażona w lodówkę (podblatową), piekarnik, zmywarkę, płytę elektryczną, pralkę w z...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 000 PLN (76 zł/m2)

2
1
52.52 m2
2021
15707972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24330646 15707972 Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą.Na powierzchnię nieruchomości składają się:- przestronny salon z kanapą, TV i komodami, - strefa jadalna dopasowana do potrzeb 2-4 osób,- aneks kuchenny z meblami w zabudowie, lo...

Szczecin (Warszewo), Panoramiczna

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
1
42.65 m2
2018
15513236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20195333 15513236 Ekskluzywny, nowoczesny, dwupoziomowy apartament bezpośrednio przy Placu Jasne Błonia Kameralna, niska zabudowa, teren zamknięty i monitorowany. Powierzchnia ogółem: 120 m2 Liczba oddzielnych pokoi: 3 Liczba tarasów: 2, jeden balkon z widokiem n...

Szczecin (Centrum), Juliana Tuwima

8 000 PLN (67 zł/m2)

4
2
120 m2
2000
15883563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675254 15883563 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15883454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675183 15883454 Polecamy znajdujące się na 4. piętrze bloku przestronne 3 pokojowe mieszkanie (67mkw) po gruntownym odświeżeniu. Mieszkanie: Powierzchnia: 67mkw Piętro: 4 Widna kuchnia po całkowitym remoncie – nowe meble. W kuchni znajduje się kuchenka ...

Szczecin (Niebuszewo), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

3 000 PLN (45 zł/m2)

3
1
67 m2
1980
15883310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674860 15883310 Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty wynajmu mieszkania, które łączy w sobie komfort, przestrzeń i spokój, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina.Głębokie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie harmonię życia...

Szczecin (Głębokie), Jaworowa

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
73.96 m2
1985
15883353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674903 15883353 Do wynajęcia oferujemy niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone w ścisłym centrum Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji SKM Turzyn. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do infrastruktury miejskiej, a jednocześnie ...

Szczecin (Turzyn), al. Bohaterów Warszawy

2 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
70 m2
1920
15883283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674833 15883283 Oferta wynajmu jasnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,18 m2, usytuowanego na II piętrze bloku z windą, w pięknej dzielnicy Gumieńce ul. Gen Maczka Budynek oddany do użytku w 2016 roku.Na powierzchnię składają się:- ustawny salon z aneksem ...

Szczecin (Gumieńce), gen. Stanisława Maczka

2 450 PLN (72 zł/m2)

2
1
34.18 m2
2016
15883258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674810 15883258 Nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z salonem i otwartą kuchnią – Pomorzany, ul. Chmielewskiego, SzczecinDo wynajęcia nowoczesne, nowe mieszkanie oddane do użytku w 2025 roku, położone przy ul. Chmielewskiego na szczecińskich Pomorzanach. Lokal id...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.4 m2
2025
15883242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674794 15883242 Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Majowym, w bliskiej odległości od szkoły, komunikacji miejskiej i sklepów. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49m2, z widną kuchnią w zabudowie i sprzętem AGD. Łazienka z wc osobno, w glaz...

Szczecin (Majowe), Jarosława Iwaszkiewicza

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1990
15340601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 16266138 15340601 Na wynajem umeblowana i wyposażona kawalerka położona na Pomorzanach przy ul. Dunikowskiego. Atutem mieszkania jest oddalenie od głównej ulicy, piękny widok na panoramę miasta.Lokal usytuowany na 9 piętrze wysokiego bloku z 2015.r. Pow. ok. 30m2 w j...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
2015
15883210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673669 15883210 Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, zlokalizowane przy ul. Bronowickiej w Szczecinie. Lokal wykończony w jasnym, minimalistycznym stylu, gotowy do zamieszkania. Układ i wyposażenie: salon: wygodna, rozkładana so...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
1
42 m2
2025