• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15802688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26273443 15802688 Oferuję do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Miedzianej w Szczecinie. Lokal jest w pełni wyposażony, jeszcze nikt w nim nie mieszkał — wystarczy wziąć walizkę i wprowadzić się od zaraz.Szczegóły mieszkaniaMetraż: 48 m²Układ: 2 pokoje...

Szczecin (Niebuszewo), Miedziana

2 700 PLN (56 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15779468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25780824 15779468 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m², usytuowane na 1 piętrze w niskiej 4-piętrowej kamienicy z windą.W skład mieszkania wchodzi:salon o powierzchni ok. 17 m²,sypialnia (ok. 7 m²) z dużą, pojemną szafą,łazienka z WC...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (82 zł/m2)

2
1
28.16 m2
2015
15784539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25855576 15784539 Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie na Pogodnie w pobliżu jednostki NATO. Lokal jest świeżo wykończony, wyposażony i jeszcze nie zamieszkały. Powierzchnia mieszkania to 52m2, składa się na nią korytarz z dużą szafą garderobianą...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (54 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15791552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25994366 15791552 Oferujemy na wynajem luksusowy, klimatyzowany i przestronny apartament o powierzchni 46 m², położony na 8. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z 2020 roku w prestiżowym, resortowym kompleksie Nautica przy ul. Raginisa w Szczecinie.Standard i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 999 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15819107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626812 15819107 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkanie 2-pokojowego z balkonem. Mieszkanie położone jest na nowo wybudowanym osiedlu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi duży salon z w...

Szczecin (Nowe Miasto), Bartosza Głowackiego

2 600 PLN (54 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15827824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588861 15827824 Mieszkanie w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie wykończenia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.Dwa pokoje, oba z wyjściem na duży taras, salon z aneksem kuchennym, pełne wyposażenie kuchni, w salonie tv 55 cali, w łazience pralka plus suszarka, w ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2025
15827769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26593778 15827769 Do wynajęcia 2 pokoje o pow. 48,8 m2 położone w wysokim budynku z windą, na VI piętrze.Mieszkanie składa się z :- salon z aneksem kuchennym 21,2 m2,- sypialnia z wyjściem na balkon 15,8 m2,- łazienka 5,23 m2,- garderoba m2,- przedpokój 1,9 m2.Koszty ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1980
15721848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24608191 15721848 Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego w samym centrum miasta. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2025 r. Usytuowane na 3 piętrze odnowionej kamienicy. W mieszkaniu znajduje się sypialnia oraz przestronny salon z aneksem kuchennym wraz ze ...

Szczecin (Centrum), Księcia Bogusława X

4 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
59.6 m2
1910
15768138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25535230 15768138 Przy wynajmie na mieszkanie - najem okazjonalny.Atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się w centrum Szczecina w pobliżu Jasnych Błoni, na 2 piętrze w odremontowanym budynku. Dwa poziomy powstały w wyniku adaptacji poddasza w 2008 r. Powierzchnia (lic...

Szczecin (Śródmieście), Monte Cassino

1 800 PLN (36 zł/m2)

2
1
50 m2
1936
15792552 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26021735 15792552 Bronowicka Nowe osiedle Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m²Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w nowym osiedlu przy ulicy Bronowickiej. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy c...

Szczecin (Gumieńce), Bronowicka

3 690 PLN (92 zł/m2)

2
1
40 m2
2021
15797546 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26151879 15797546 Szczecin - Centrum, na wynajem mieszkanie dla pracowników, na 10 - 12 osób. 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki (jedna z wanną, druga z prysznicem). Pierwsze piętro w kamienicy. Ogrzewanie i cw gazowe, dwa osobne piece. Mieszkanie w pełni umeblowane i wypo...

Szczecin (Centrum), Bolesława Śmiałego

3 500 PLN (43 zł/m2)

3
2
81 m2
1936
15821121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26604833 15821121 Na wynajem trzypokojowe mieszkanie na Pogodnie - NAJEM OKAZJONALNYLOKALIZACJANieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Spokojna okolica, bardzo dobra komunikacja z Centrum. W niedalekiej odległości znajdująsię sklepy, szkoła, uczelnie, r...

Szczecin (Pogodno), Klemensa Janickiego

2 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
58 m2
1930