• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15882596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671242 15882596 Piękne mieszkanie w idealnej lokalizacji niedaleko Kaskady. Budynek położony w bocznej, cichej uliczce, mimo że to ścisłe centrum.Na powierzchnię mieszkania składa się: przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Do dyspozycji mi...

Szczecin (Centrum), Kaszubska

2 500 PLN (93 zł/m2)

2
1
26.88 m2
1929
15882521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27666720 15882521 Na wynajem nowocześnie wykończone mieszkanie na ul. Powstańców Śląskich. Bardzo dobra lokalizacja - świetne połączenie z Centrum jak i z dzielnicami zachodnio południowymi Szczecina. Inwestycja z 2020 roku - nowoczesne budynki 6 piętrowe (mieszkanie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (49 zł/m2)

3
1
60.62 m2
2020
15858008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27137545 15858008 Okazja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania.Jasna kawalerka przy Puszczy Bukowej – przestrzeń i spokój. Przedmiotem oferty jest wyjątkowo przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni niespełna 34 m², położona w nowoczesnym ...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
1
34 m2
2002
15200517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 12442301 15200517 Na wynajem w Hanza Tower mieszkanie o powierzchni 30,5m2 jednopokojowe na 4 piętrze w 27 piętrowym apartamentowcu w centrum Szczecina. Lokal jest w stanie nowym, wykończonym i wyposażonym w meble i urządzenia gotowy do wynajmu. Mieszkanie składa się...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 PLN (66 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15872202 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27487852 15872202 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuchnia, łazienka z WC. W dużym pokoju znajduje się wejście na balkon. Mies...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.3 m2
2012
15853935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27064934 15853935 Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku.Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym b...

Szczecin (Turzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (71 zł/m2)

1
1
32.28 m2
2017
15819105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26592499 15819105 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkanie 2-pokojowego z balkonem. Mieszkanie położone jest na nowo wybudowanym osiedlu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze budynku z windą. W skład mieszkania wchodzi duży salon z w...

Szczecin (Nowe miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (54 zł/m2)

2
1
48 m2
2023
15847203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26904433 15847203 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Harmonia Gumieńce. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z windą, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Mieszkanie o powierzchni 42 m² został...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (65 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2023
15712234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24418490 15712234 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym – Szczecin, Śródmieście, ul. Lutniana.Mieszkanie położone jest na parterze apartamentowca z 2001 roku. To idealne mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (44 zł/m2)

2
-
57 m2
2001
15674369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23725609 15674369 Zapraszam do zapoznania się ofertą przestronnego 3-pokojowe mieszkanie w sercu Pogodna – ul. Mickiewicza. To miejsce, które łączy spokój i zieleń tej urokliwej dzielnicy z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz komunikacji. Lokal mieszk...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (37 zł/m2)

3
1
71 m2
2000
15506990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 20090324 15506990 Polecam na wynajem duże czteropokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Pierwszy poziom składa się z dużego pokoju z wejściem na balkon, widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz WC. Na drugim poziomie znajdują się trzy rozkł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (43 zł/m2)

4
1
92.8 m2
1994
15845994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne , mieszkanie z balkonem - na wynajem 26872841 15845994 Do wynajęcia mieszaknie na osiedlu Arkońskim z ogólnodostępnymi miejscami postojowymi pod blokiem. W pełni umeblowane i wyposażone : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabina prysznicową i przedpokój. Możliwość korzystania z piwnicy. W okolicy : L...