• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 231

15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15505821 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20063672 15505821 W ofercie przestronna kawalerka z ogródkiem na Stary Mieście. Nieruchomość mieści się na parterze 7-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Powierzchnia to 39m2, w tym:- salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na niewielki ogródek, - wydzielone drzwiami...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (64 zł/m2)

1
-
39 m2
2020
15882804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673395 15882804 Pogodno, dwa pokoje, 39 m2, drugie piętro w domu jednorodzinnym. Lokal wyposażony w meble, łóżka szafa, krzesła. Umeblowanie widoczne na zdjęciach.Łazienka z kabiną natryskową, WC, umywalką, pralką. Na podłodze terakota, ściany w glazurze. Pokoje roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (56 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15883103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673702 15883103 Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 50m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2013 roku przy ulicy Kazimierskiej w Szczecinie.Budynek wyposażony windę. Na metraż około 50m2 mieszkania składa się:- pokój z aneksem kuchennym, ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (50 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15883305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674854 15883305 Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Drzymały.W skład nieruchomości wchodzi:- salon,- wydzielone z salonu miejsce do wypoczynkupracy,- kuchnia wyposażona w sprzęt agd,- łazienka z umywalką, WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1930
15882959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673397 15882959 Na wynajem słoneczna kawalerka w cichej i spokojnej dzielnicy Pomorzany. Lokal położony na piątym piętrze w wieżowcu z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia to 29,45m2 w tym salon z aneksem kuchennym, łazienka, korytarz. Mieszkanie w standardzie podstaw...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (51 zł/m2)

1
1
29.45 m2
1980
15882981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673442 15882981 Na wynajem dwa pokoje w okolicach Parku Żeromskiego o powierzchni 54m², drugie piętro. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. - salon z wejściem do kuchni wyposażonej w meble i sprzęt AGD- sypialnia, duże łóżko, szafa, komoda- łazienka ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (46 zł/m2)

2
1
54 m2
1930
15803323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26291509 15803323 Do wynajęcia komfortowe, jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58,14 m², położone w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części Szczecina – Pogodno przy ul. Mickiewicza, tuż obok Ryneczku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z halą garażową...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 920 PLN (50 zł/m2)

2
1
58.14 m2
2007
15883469 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27675104 15883469 Do wynajęcia wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych, spokojnych i zielonych dzielnic Szczecina, na Warszewie przy ul. Maciejkowej.Na powietrznię 64 m2 składa się:salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na taras i...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (63 zł/m2)

3
1
64 m2
2013
15882995 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673180 15882995 Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach przy ulicy 9 maja. Nieruchomość zlokalizowana na V piętrze w budynku z dwoma cichobieżnymi windami windami. Na powierzchnię 37,94 m2 składa się: salon z jadalnią i wyjściem na balkonotwarta i widna k...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
37.94 m2
1980
15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
13568067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1872826 13568067 Wyłącznie w naszym biurze!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy taras (około 30 metrów) oraz ogród (około 100 metrów)W okolicy pełna infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park przygodna. W sk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2019