• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 231

15883259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674809 15883259 Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m², położone przy ul. Janickiego, na pograniczu Pogodna i os. Zawadzkiego. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.OPIS MIESZKANIA:Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (69 zł/m2)

2
-
35 m2
1930
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000
15882640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671288 15882640 Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
-
34 m2
1975
15829083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671208 15829083 Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój z aneksem kuchennym), łazienka z WC,Czynsz najmu 1850zł dodatkowo czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15891241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27892876 15891241 Lokal na wynajem – Osów, Szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m², położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje kuch...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
56 m2
2000
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15891182 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890452 15891182 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15891140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27889707 15891140 Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na 44 piętrze, o powierzchni 49 m2. Położone przy ul. Seledynowa w Szczecinie. Lokal składa się z dużęgo salony z wyściem na słonecnzy balkon ( strona południowa ), oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz s...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15888206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806902 15888206 2-poziomowe mieszkanie przy Parku Kasprowicza ul. Zaciszna Jasne BłoniaNa wynajem klimatyczne, 2-poziomowe mieszkanie położone na poddaszu zadbanej kamienicy przy ul. Zacisznej - w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Szczecina, tuż przy Jasn...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (58 zł/m2)

2
1
40.57 m2
1930
15891099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27886531 15891099 Do wynajęcia ustawne mieszkanie w budynku przy ul. Fioletowej na Prawobrzeżu w pobliżu szpitala Zdroje oraz Puszczy Bukowej. Mieszkanie o powierzchni 56,6 m² składa się z 2 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu.Kuchnia wyposa...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (45 zł/m2)

2
1
55.6 m2
-
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15885251 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27721243 15885251 Komfortowe mieszkanie z ogródkiem 50 m² Szczecin ŚródmieścieNa wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w atrakcyjnej lokalizacji – Śródmieście Szczecin.Lokal składa się z 2 pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym, co t...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
2024