• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 56

15644933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23158483 15644933 Warszawa - do wynajęcia: 2-pokojowy lokal mieszkalny o pow. 44 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prope...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
44 m2
2016
15836706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoki Standard / Parking / Klimatyzacja / Młociny 26717812 15836706 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach na ulicy Książąt Mazowieckich, idealne dla osób ceniących sobie wygodę i komfort. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podz...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (79 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15713440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24437817 15713440 Warszawa - do wynajęcia:2-pokojowy lokal mieszkalny 48 m2 na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego na warszawskich Bielanach, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (79 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15876040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27526322 15876040 Szukasz komfortowego miejsca do życia w dynamicznej Warszawie? Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie na wynajem, idealne dla singla, pary lub małej rodziny, ceniących sobie wygodę, bezpieczeństwo i dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Ta oferta to...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
53 m2
2007
15581135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21791513 15581135 Przedmiotem najmu jest komfortowo i nowocześnie urządzone 3 pokojowe nowe mieszkanie na Bielanach (Młociny) ul. Książąt Mazowieckich, na spokojnym osiedlu. Mieszkanie o pow. 56 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na bardzo dużą logg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (82 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15203757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12517873 15203757 -------- for English check below --------Ekskluzywny apartament, zaprojektowany i wykonany przez renomowaną pracownię architektoniczną.Wszystko znajduje się w pieszym dystansie:- galeria Młociny- METRO Młociny- tramwaje- autobusy- sklepy- szkoły- fit...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15374149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | 2 oddzielne pokoje | zielona okolica 17089644 15374149 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłamaniowe, natomiast okolica jest spokojna.Powierzchnia mieszkania wynosi ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
13931183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2240332 13931183 Atrakcyjne mieszkanie, położone blisko metra Młociny. Preferowany wynajem na cele biurowe. Powierzchnia 50 m2, dwa pokoje - sypialnia 12 m2 z dużą szafą wnękową, przestronny salon, z salonu wejście do widnej kuchni o pow.6.5 m2. Łazienka 4.5 m2, z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (82 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15834194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro M1, 3 sypialnie, Balkon, Blisko komunikacji 26756334 15834194 Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m², zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania:- Pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą jadalną, telewizorem i wyjściem na balkon.- Sypialnia 2 - osobny pokój, z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
2
55 m2
-
15865940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcie umeblowane, ciche mieszkanie 2-pokojowe 38 m2, miejsce parkingowe -W-wa Bielany-ul. Smoleńskiego 27306064 15865940 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie Warszawskiej w otoczeniu zieleni, teren ogrodzony (można bezpłatnie p...

Warszawa (Bielany), ul. Władysława Smoleńskiego

2 700 PLN (70 zł/m2)

2
1
38.54 m2
1965
15801370 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26238494 15801370 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, z osobną kuchnią, przy ul. Dantego - Bielany, wyróżnia się połączeniem wygodnej przestrzeni i doskonałej lokalizacji.42-metrowy, świeżo wyremontowany lokal na parterze, gotowy do natychmiastowego wprowadzenia. Składa...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (67 zł/m2)

2
1
41 m2
1995
15829901 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26653076 15829901 Mieszkanie 2 pokojowe 58 m2, budynek z 2010 r-Salon 25 m2-Sypialni 12 m2-Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD.-Garderoba-LoggiaUmeblowanie do uzgodnienia.W podziemiu miejsce garażowe (w cenie), portier, ogrodzenie, teren monitorowany całą dobę. BLISKO STA...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (45 zł/m2)

2
-
58 m2
-