• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 86

15872755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27501585 15872755 Funkcjonalne mieszkanie 45 m² po remoncie Zielony Ursynów ul. Gajdy cisza i komfort. Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m² , położone na parterze kameralnego budynku ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15683303 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23893177 15683303 Komfortowe ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie 3 min. od St. Metra UrsynówMieszkanie ciche dwustronne, widne i rozkładowe - wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju. Ustawny salon z wyjściem na balkon, sypialnia, pokój który obecnie peł...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (68 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15761111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25371900 15761111 Do wynajęcia luksusowo wykończone trzypokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w nowym budynku Rytm będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment, przy ul. Iwanowa - Szajnowicza 8 tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aranżacji wnętrza m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (92 zł/m2)

3
2
69.27 m2
2024
15758287 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25319523 15758287 Do wynajęcia luksusowo wykończony trzypokojowy apartament położone na 5. piętrze w nowym budynku RYTM będącym inwestycją uznanego dewelopera Echo Investment (2024 r.) pod adresem ul. Iwanowa-Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty.Projekt aran...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (91 zł/m2)

3
2
70.32 m2
2024
15849553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 niezależne pokoje, ursynów, metro 26973649 15849553 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na warszawskim Ursynowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części dzielnicy.Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ pomieszczeń - 3 niezależne pokoje oraz oddz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15844263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Po remoncie/Osobna kuchnia/Loggia/Garaż/Metro 26828561 15844263 Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra.~ ENGLISH  BELOW ~Na lokal składają się:- otwarty salon z wyjściem na dużą loggię,- 3 osobne poko...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 300 PLN (81 zł/m2)

4
1
90 m2
-
15860725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Metro 10min!/Aneks kuchenny/Balkon/Garaż 27183319 15860725 Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77 m2. Usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2003 roku na warszawskim Ursynowie, niedaleko stacji metra Natolin.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym z wyspą i wyjściem...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 PLN (51 zł/m2)

3
1
77 m2
2003
15826946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
blisko metra - 2 pokoje z osobną kuchnią 26640465 15826946 2 pokoje + osobna kuchnia blisko metra NatolinOferuję do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², usytuowane na 8. piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w niezbędne sprz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (63 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
14212968 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2526703 14212968 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Wysoki standard wykończenia. Lokal składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon (ok. 10 m2),- sypialni z przestronną szafą w zabudowie,- przedpokoju z dwoma szafami w zabudo...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
55 m2
2004
15756836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25285980 15756836 Do wynajęcia elegancki, trzy­pokojowy apartament wykończony na wysokim poziomie, położony na I. piętrze w V‑piętrowej części nowego budynku RYTM (Echo Investment, 2024) przy ul. Iwanowa‑Szajnowicza 8, tuż przy stacji metra M1 Kabaty. Wnętrze mieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 400 PLN (99 zł/m2)

3
2
64.4 m2
2024
15807913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 2 pokoje z osobną kuchnią blisko metra 26382726 15807913 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 23 bez windy w budynku z 1986 r przy ul. Małej Łąki, Ursynów Natolin.Wygodne, jasne, ustawne, bardzo dobrze doświetlone, idealne dla singlasingielki, pary, dwójki studentów, niewielkiej rodziny. Cena: ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (57 zł/m2)

2
-
54 m2
1986
15817887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne trzy pokoje na Kabatach 26569294 15817887 Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe w sercu Kabat – 3,2 metra wysokości, świeżo po remoncie! Umeblowane. Miejsce postojowe w cenie.Dla osób poszukujących przestrzeni i wysokiego standard...

Warszawa (Ursynów), Melchiora Wańkowicza

6 200 PLN (91 zł/m2)

3
2
67.8 m2
2001