• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 235

15628802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, funkcjonalne z miejscem postojowym 22821441 15628802 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m² razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka minut od centrum Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym d...

Boguszyce (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15870698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27437839 15870698 FOR ENGLISH PLS SCROLL DOWN Lokalizacja PREMIUM - Osiedle Franciszkańskie, Ligota Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kijowskiej, na prestiżowym Osiedlu Franciszkańskim w dzielnicy Ligota, Katowice . To lokali...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

2 999 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
2015
15821111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26649972 15821111 AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący 509 863 247 UWAGA: Jest możliwość usunięcia zbędnego umeblowania w mieszkaniu, aranżacji wg własnych potrzeb i wygody we współpracy z Właścicielem.Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia zlo...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 400 PLN (42 zł/m2)

1
1
33.55 m2
1980
15821340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26603699 15821340 Do wynajęcia funkcjonalnie urządzone mieszkanie w kameralnym budynku z 2021r. BARTODZIEJE OS.LEŚNEBIELAWY ul. K.Pułaskiego *** 35m 2 *** 18m 2 POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNYM *** 13m 2 SYPIALNIA 4m 2 ŁAZIENKA Z WC *** Balkon !...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 100 PLN (60 zł/m2)

2
-
35 m2
2021
15870649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27434966 15870649 Biuro Nieruchomość Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z balkonem i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana w okolicach ulic Maksymiliana Marii Kolbego i Ślusarczyka w Rzeszowie. Mieszkanie po genera...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
53 m2
1990
15823242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26601842 15823242 Przedstawiam Państwu do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze kameralnego bloku z windą przy ul. Warszawskiej 66. Mieszkanie jest świeżo odmalowane, w pełni umeblowane i wyposażone – gotowe do zamieszkania od zaraz.Świetni...

Białystok (Piasta I), Warszawska 66

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
66 m2
2023
15850599 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum miasta, kawalerka 34 m2, bardzo tanio ! 26998949 15850599 Kawalerka przy Alei Piłsudskiego 24 -  w samym centrum miasta, położona na 4 piętrze (bez windy), w klimatycznej kamienicy, z odnowioną elewacją i po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 34 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, nie posiada ba...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 100 PLN (32 zł/m2)

1
1
34 m2
1960
15865942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27306649 15865942 Bytom, ul. Małgorzatki - komfortowe mieszkanie z klimatyzacją i nowoczesnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania! Na wynajem przytulne, funkcjonalne i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 40 m² , idealne dla singla lub ...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

1 400 PLN (35 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15849332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum 3 pokoje, wysoki standard 55 m2, parking 26963623 15849332 Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, gustownie i nowocześnie zaaranżowane, wykończone w wysokim standardzie, położone na 1 piętrze (z windą) w apartamentowcu przy ulicy Jurowiecka 13, a więc w samym centrum Białegostoku.Posiada powierzchnię 55 m2 i je...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 400 PLN (62 zł/m2)

3
1
55 m2
2022
15846927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, 3 pokoje, 55 m2, wysoki standard 26898779 15846927 Do wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie, wysoki standard wykończenia, położone na 1 piętrze z windą, nowego apartamentowca przy ulicy Młynowej, osiedle Przydworcowe, a więc niemal w samym centrum miasta.W związku z faktem iż lokal położony jes...

Białystok (Przydworcowe) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 900 PLN (71 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15867831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowy apartament na ul.Batorego w Gdyni 27352765 15867831 Idealnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 53,5m2 z widokiem na miasto.Apartament znajduję się nowej inwestycji z 2019r., deweloper BMC.Budynek z windą.W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuche...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 850 PLN (73 zł/m2)

2
1
53 m2
2019
15698269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
100 m2 3 POKOJE/CENTRUM SOPOT 24147147 15698269 Sopot Centrum 100 m² Reprezentacyjna lokalizacja mieszkania na wynajem - ul. Podjazd w Sopocie.Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m², zlokalizowany w samym sercu Sopotu - przy ul. Podjazd, na I piętrze stylowej, zadbanej kamienicy....

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

5 900 PLN (59 zł/m2)

3
1
100 m2
1900