• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 234

15870557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27429737 15870557 Bardzo ładnie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum Wrocławia z miejscem w garażu podziemnym. Pokój o pow. ok. 20 m2 z balkonem o pow. ok. 4 m2, na podłodze panele , na ścianach gładzie, umeblowanie: sof...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
1
38 m2
2007
15870558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27429736 15870558 Nowe, bardzo ładnie urządzone,  wyposażone mieszkanie 2 -pokojowe budynku 4-piętrowym na kameralnym osiedlu. Mieszkanie gustownie wykończone - na podłodze panele oraz glazura , ściany gładzie, okna pcv z roletami zewnętrznymi . Pokój dzienny wraz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (67 zł/m2)

2
1
33 m2
2018
15856663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe przy Świętokrzyskiej 27099966 15856663 MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA GRANICY ORUNI GÓRNEJ I ŁOSTOWIC,DOSTĘPNE OD ZARAZ, MIEJSCE PARKINGOWE ZA SZLABANEM PRZYPISANELOKALIZACJAMieszkanie położone przy popularnej ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku na granicy dzielnicy Łostowice oraz Oruni Górnej. Bardz...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2016
15813005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26553744 15813005 Komfortowe mieszkanie na wynajem - Piła, ul. Podchorążych (os. Zamość) Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią , położone w nowym bloku z windą , na cenionym osiedlu Piła-Zamość . Świetna lokalizacja - w bezpośrednim sąs...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (44 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15859851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27177813 15859851 Na wynajem kawalerka przy ul. Puławskiej 105 na Starym Mokotowie. Mieszkanie na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku. Świetna lokalizacja - niemal w centrum miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. Najważniejsze atuty miesz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (87 zł/m2)

1
1
30 m2
1965
15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
14989578 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
jednoosobowy pokój w DZIERŻĄŻNIE 6206239 14989578 Oferuję do wynajęcia umeblowany pokój, dla jednej osóby, w  mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju . Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata grillowa, parking.  Nieruchomość znajduje się na trasie ŻUKOWO-...

Dzierżążno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
1
60 m2
2000
15349271 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jednoosobowy pokój w DZIERŻĄŻNIE 16502328 15349271 POKÓJ W DZIERŻĄŻNIE TRASA KARTUZY-ŻUKOWOOferuję do wynajęcia umeblowany pokój dla jednej lub dwóch osób, w  mieszkaniu w centrum Dzierżążna. Cena dotyczy samodzielnego pokoju . Do dyspozycji kuchnia z aneksem jadalnym, łazienka, wiata grillowa.  Nier...

Dzierżążno (Pomorskie, gm. Kartuzy)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
1
60 m2
2000
14771021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Grabiszyńska, obręb Stare Miasto 3043890 14771021 Mieszkanie 1 pokojowe, generalny remont w 2017 r, aktualnie wynajmowane do 30 kwietnia 2026r, wolne od 1 maja 2026.Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, usługi, Rynek w zasięgu spaceru. Ogrzewanie miejskie...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Grabiszyńska

1 800 PLN (72 zł/m2)

1
1
25 m2
1980
15870066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27418622 15870066 AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProPolecam Państwu kawalerkę o powierzchni około 60 mkw znajdującą się w domu wielorodzinnym z dostępem do ogrodu w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. M...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

2 800 PLN (47 zł/m2)

1
1
60 m2
1970
15374149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
metro | 2 oddzielne pokoje | zielona okolica 17089644 15374149 Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, przy ul. Wrzeciono w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze. Z tego względu zamontowane są rolety antywłamaniowe, natomiast okolica jest spokojna.Powierzchnia mieszkania wynosi ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (73 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
15852864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27044012 15852864 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu klimatycznego luksusowego apartamentu, położonego w kamienicy przy ul. Elektoralnej. Powierzchnia lokalu wynosi 33 m2 - dodatkowo do mieszkania przynależy strych o powierzchni 15 m2 (do wglądu dokument potwierdzaj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (81 zł/m2)

2
1
48 m2
1950