• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 230

15515016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 20248647 15515016 Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20,5 m² składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym - 18,5 m2, - łazienki - 2,2 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest w malowniczej dzielnicy Zawodzia w Ustroniu, z pięknym widokiem na g&amp...

Ustroń (Zawodzie) (Śląskie, gm. Ustroń)

1 700 PLN (85 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15818526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2-pok.mieszkanie-Gdynia Oksywie 26590444 15818526 Tylko u nas !!!Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną wolnostojącą i WC oraz przedpokój.Standard wykończenia:na podłodze-panele,gres, ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
1955
15818527 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 3-pok.mieszkanie-Gdynia Oksywie 26591146 15818527 Tylko u nas !!!Nowe 3-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 65m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną wolnostojącą i WC oraz przedpokój.Standard wykończenia:na podłodze-panele,g...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 700 PLN (42 zł/m2)

3
1
65 m2
1955
15818516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowa kawalerka - Gdynia Oksywie 26589659 15818516 Tylko u nas !!!Nowa kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i WC.Standard wykończenia:na podłodze-panele,gres, ściany, glazura,malowane.Wysokość-...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
1955
15818512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka - Gdynia Oksywie 26589381 15818512 Tylko u nas !!!Kawalerka do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 32m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną i WC.Standard wykończenia:na podłodze-panele,gres, ściany-glazura,malowane.Wysokość-ok 2,9m.Mieszkanie ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 100 PLN (66 zł/m2)

1
1
32 m2
1955
15818517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2-pok.mieszkanie-Gdynia Oksywie 26590293 15818517 Tylko u nas !!!Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną wolnostojącą i WC oraz przedpokój.Standard wykończenia:na podłodze-panele,gres, ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
1955
15818518 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 2-pok.mieszkanie-Gdynia Oksywie 26589886 15818518 Tylko u nas !!!Nowe 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 45m2.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC oraz przedpokój.Standard wykończenia:na podłodze-panele,gres, ...

Gdynia (Oksywie) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
1955
15865940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcie umeblowane, ciche mieszkanie 2-pokojowe 38 m2, miejsce parkingowe -W-wa Bielany-ul. Smoleńskiego 27306064 15865940 Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie Warszawskiej w otoczeniu zieleni, teren ogrodzony (można bezpłatnie p...

Warszawa (Bielany), ul. Władysława Smoleńskiego

2 700 PLN (70 zł/m2)

2
1
38.54 m2
1965
15790103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Sopotu na długoterminowy 25952781 15790103 Tylko u nas !!!Przestronne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow.50m2 w samym sercu Sopotu przy ul Chopina, w spokojnej nadmorskiej okolicy.Idealne dla osób ceniących kontakt z naturą i bliskość miasta.Budynekzadbana, dobrze otrzymana kamienica z 190...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
1
50 m2
1900
15865288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27292025 15865288 Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku w dz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15865735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27305053 15865735 Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie – Warszawa, Ochota, ul. Wiślicka 7Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku na warszawskiej...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (78 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15745118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25051525 15745118 Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze – pierwszy najemcaDo wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli – tuż przy stacji metra. Id...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (118 zł/m2)

2
1
49 m2
2018