• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 231

15745118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25051525 15745118 Nowe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na Woli, przy metrze – pierwszy najemcaDo wynajęcia nowoczesne, nigdy niezamieszkane mieszkanie w ekskluzywnym budynku apartamentowo-usługowym na warszawskiej Woli – tuż przy stacji metra. Id...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 800 PLN (118 zł/m2)

2
1
49 m2
2018
15865479 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu. 27300298 15865479 Tylko najem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja - Śródmieście Warszawy.Niski budynek z cegły. Wysoki parter. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Składa się z pokoju, widnej,osobnej kuchni, łazienki. Dla osób niep...

Warszawa (Śródmieście), ul. Stanisława Dubois

2 100 PLN (57 zł/m2)

1
1
37 m2
1950
15607446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22365075 15607446 Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana na osiedlu zamkniętym tuż przy UTP w bydgoskim Fordonie. Lokal o powierzchni około 40 m2 usytuowany jest na 3 piętrze w bloku z cegły, posiada przestronny pokój z wyjściem na loggie, łazienkę z wanną i...

Bydgoszcz (Fordon) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (38 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15687492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23965480 15687492 Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokoje, 38,57 m² 1 piętroOferuję do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,57 m² zlokalizowane na 1. piętrze w spokojnej okolicy, blisko komunikacji miejskiej, sklepów oraz szpitala....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 400 PLN (37 zł/m2)

2
1
38 m2
1997
15829952 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26655945 15829952 Mieszkanie wraz z miejscem na samochód w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętym z ochroną i portierem w każdej klatce. Mieszkanie ma 41 m, jest na 3 piętrze, a okna balkon wychodzą na patio terenu wspólnoty.Mieszkanie skła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
-
41 m2
2010
15728610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje, top lokalizacja, Szwederowo 24747412 15728610 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chołoniewskiego w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisz...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 850 PLN (60 zł/m2)

2
1
31 m2
1920
15812836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26546297 15812836 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Orkana na osiedlu Uroczysko. Na powierzchni 57 m2 znajduje się: dwa oddzielne pokoje, w tym jeden z balkonem, widna kuchnia połączona z jadaln...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (23 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15735489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24855679 15735489 MIESZKANIE 2-pokojowe - "WSZĘDZIE BLISKO" ! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m2 usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowej bloku na Sadach przy ul. Nowy Świat, zaledwie 3 minuty od Politechniki Świętokrzyskiej....

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 150 PLN (33 zł/m2)

2
-
35 m2
-
14989942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 6219049 14989942 Apartament o pow. 30 m 2 bez garażu, umeblowany. Jest tu ciekawe i wygodne rozwiązanie. Winda z piętra na którym znajduje się mieszkanie zjeżdża do sklepu Biedronka. Budynek bardzo nowoczesny, okna wychodzą na patio z oczkiem wodnym i dużą ilością z...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (117 zł/m2)

1
1
30 m2
2013
13969610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2278874 13969610 Mieszkanie po remoncie w pięknej, starej części Saskiej Kępy, nowe glazury,, sanitariaty, wysokość pomieszczeń 2,90. Dwie loggie łazienka z WC.Pokoje oddzielne, widna kuchnia,. Centralne ogrzewanie własne (piec dwufunkcyjny) Jest pralka, lodówka, zmy...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (64 zł/m2)

4
1
102 m2
1960
15621860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Studio, Legionowo ul. Hetmańska, miejsce postojowe 22633998 15621860 Studio o pow. 30mkw, kameralny budynek, miejsce postojowe naziemne.Lokalizacja: Legionowo, ul. HetmańskaSzukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Zalety mieszkania:Jasne wnętrza i funkc...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

1 950 PLN (65 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15151909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11063548 15151909 Do wynajęcia apartament dwupokojowy, kuchnia w aneksie. Duże okna od sufitu do podłogi i dość duży balkon (ok. 4,5m2) na który można wejść z jednego i drugiego pokoju. Mieszkanie jest już umeblowane.. W sypialni duże wygodne łóżko i szafeczka. W poko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (98 zł/m2)

2
1
40 m2
2016