• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

15336362 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16142899 15336362 Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Powiślu. Na podłodze deska podłogowa, a w łazience ogrzewanie podłogowe. Nie ma balkonu, jest winda.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz mają ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (122 zł/m2)

2
1
35.23 m2
1935
15553580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050839 15553580 Dwa pokoje , jeden oddzielny, drugi połączony z otwartą kuchnią. Kuchnia umeblowana, lodówka, pralka, płyta indukcyjna i piekarnik, sprzęt AGD , Łazienka z kabiną prysznicową. Na podłogach w pokojach panele. Meble to kanapa, stół, krzesła, lampa, s...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (71 zł/m2)

2
-
42 m2
2013
15182623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11887869 15182623 Mieszkanie w pobliżu Pl. Konstytucji. Dwa pokoje w tym jeden otwarty na kuchnię, na podłodze panele , w łazience glazura (łazienka razem z WC, kabina prysznicowa) . Jest piwnica.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
1935
15150338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11021312 15150338 Mieszkanie dwupokojowe , kuchnia z prześwitem, umeblowane, pralka, lodówka jest. Na podłodze panele drewniane, balkonu brak. Mieszkanie po remoncie, umeblowane nowymi meblami. Jest windaŚwietna lokalizacja ul. Piękna róg Poznańskiej blisko Pl. Konst...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
1954
14599851 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2900722 14599851 Apartament o pow. 160 m 2 przy ul. Wielickiej na Mokotowie. Cztery oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia. Na podłodze parkiet dębowy. Taras17 m 2. Częściowo umeblowany, garderoby brak. Dwie łazienki, trzy WC. Komórki brak. Dwie windy.Budynek znajd...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (41 zł/m2)

4
-
160 m2
-
13948121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2257048 13948121 Mieszkanie czteropokojowe z widną kuchnią w kamienicy z 1936 r. Budynek znajduje się ul. Opaczewska róg ul. Grójeckiej. Pierwsze piętro pierwsze, windy brak, jest balkon.Wynajęte do 2026 rPrezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 650 PLN (48 zł/m2)

4
1
96 m2
1936
13544423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1847425 13544423 Mieszkanie dwupokojowe o pow 45 m 2 na Pl. Konstytucji. W pełni umeblowane w kamienicy. Jest winda, balkon francuski. Kuchnia, łazienka z prysznicem, WC, umywalka.Prezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieniu Kod...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
1950
12567353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 877426 12567353 Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią po remoncie na Mokotowie w pobliżu metra Racławicka. Dobra lokalizacja i komunikacja z Centrum.Wynajęte do końca sierpnia 2022 rPrezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o oferty nie są ofertami w rozumieni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
49 m2
-
13455860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 1751619 13455860 Mieszkanie o pow 38,7 m 1 jednopokojowe z widną kuchnią, balkonem, bez windy na pierwszym pietrze, jest piwnica, wyposażone w meble, pralkę, lodówkę , telewizor. Na podłodze parkiet , w łazience glazura. Kierunek świata południowy - zachódMieszkanie ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (78 zł/m2)

1
1
38.7 m2
1958
15850993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokojowe mieszkanie w samym sercu Gdańska 27011149 15850993 MIESZKANIE NA WYNAJEM W SERCU GDAŃSKALOKALIZACJANieruchomość położona jest w samym centrum Gdańska, przy reprezentacyjnej ulicy Długiej. Obecnie to główna atrakcja turystyczna o bogatej historii i unikalnej architekturze. Lokalizacja ta jest ogromnym...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 500 PLN (60 zł/m2)

3
1
75 m2
1950
15218537 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 13003268 15218537 Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie garażem i dużym balkonem zlokalizowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gliwicach na Osiedlu Trynek, w bardzo bliskiej odległości Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po gene...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
53 m2
-
10367884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3517630 10367884 Mieszkanie dwupokojowe o pow 57 m 2. Dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka razem z WC , loggia. W pokojach na podłodze paneleLodówka i pralka jest , kuchnia wyposażona w meble. Garażu brakPrezentowane przez Bracia Strzelczyk Sp. z o. o o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
57 m2
2010