• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem

Znalezionych ofert: 4 227

12694805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 1006764 12694805 Bardzo ladny przestrzenny apartament, dwie Łazienki, WC, cześciowo umeblowany, wlasciciel może domeblować na życzenie klienta. Jest garaż podziemny.Apartament 4 -pokojowy trójstronny, ładnie wykończony wys. pom 2,80 mWynajete do końca 2023 r.Prezent...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (47 zł/m2)

4
-
170 m2
1998
15624313 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22698620 15624313 Widne mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy – na Powiślu, w bezpośrednim sąsiedztwie dwóch pięknych parków: Frascati i Rydza-Śmigłego, w odnowionej stylowej kamienicy.5 minut pieszo do Placu Trzech Krzyży. Bardzo jasne z dużymi oknam...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 700 PLN (88 zł/m2)

3
1
65 m2
1936
15781472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem! 2 800 zł z opłatami! 25829394 15781472 LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Na zboczu w spokojnej i zielonej części Gdańska, z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedsz...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (67 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15505601 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20055562 15505601 Komfortowe mieszkanie do wynajęcia.Salon z aneksem kuchenny sypialnia, przestronny korytarz i łazienka to tylko niektóre atuty tego mieszkania.Całość uzupełnia ogródek i miejsce postojowe.Wyposażone w kompletny sprzęt AGD (zmywarka, lodówka, kuchenka...

Dębogórze (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 800 PLN (58 zł/m2)

2
1
48 m2
2022
15829957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26656151 15829957 Przedstawiam Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, ciepłe i dobrze doświetlone – okna wychodzą na południowy wschód. Układ mieszkania:- Salon 16,7 m², z wyjściem...

Białystok (Kawaleryjskie), Wiejska

1 800 PLN (40 zł/m2)

2
1
45.2 m2
1997
15834413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26987354 15834413 Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie położone w samym sercu Białegostoku, w kameralnej zabudowie z cegły przy ul. Suraskiej 2. Lokal znajduje się na 2. piętrze i doskonale sprawdzi się zarówno dla studentów, jak i rodziny. Ogromnym atutem nier...

Białystok (Centrum), Suraska 2

2 000 PLN (29 zł/m2)

3
1
69.1 m2
1960
15845149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26853775 15845149 Przedstawiam Państwu przytulne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34,10 m², położone na parterze w czteropiętrowym budynku z cegły z 1960 roku w samym centrum Białegostoku.Układ pomieszczeń: Salon – 15,8 m² Kuchnia – 8,6 m² Łazienka ...

Białystok, al. Józefa Piłsudskiego 7

1 700 PLN (50 zł/m2)

1
1
34.1 m2
1960
15771652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 osobne pokoje blisko centrum Gdyni 25590876 15771652 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokój, a jednocześnie chcą mieszkać blisko centrum miasta i morza.LO...

Gdynia (Działki leśne) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (43 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15849910 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982561 15849910 Polecamy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4 piętrze 8-piętrowego bloku przy ulicy Wróbla w Siemianowicach Śląskich. Blok ocieplony z zamontowanym domofonem przed którym miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie...

Siemianowice Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15765892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25486099 15765892 Mieszkanie w centrum ChorzowaPolecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju. Mieszkanie posiada piwnicę....

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

1 000 PLN (25 zł/m2)

1
1
40 m2
1920
15265478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14209091 15265478 Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2 pokoi z czego jeden połączony jest z aneksem kuchennym, łazienki z WC...

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

1 000 PLN (25 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15629521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22829864 15629521 Okazja!Polecamy do wynajmu przytulne mieszkanie o powierzchni 20 m2 położone na wysokim parterze 3-piętrowego budynku przy ulicy Fitznerów w centrum Siemianowic Śląskich, składające się z 1 pokoju połączonego z aneksem kuchennym, antresoli oraz łazie...

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
1
20 m2
1950