• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 117

15896655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984962 15896655 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15896667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984960 15896667 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 956 PLN (152 zł/m2)

2
-
26 m2
2017
15896657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984956 15896657 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez prowizji od Najemcy-----Ume...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 320 PLN (305 zł/m2)

2
-
24 m2
2018
15896663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984958 15896663 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 123,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 151 PLN (58 zł/m2)

4
-
123 m2
2013
15896659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984955 15896659 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 315,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 254 PLN (39 zł/m2)

9
-
315 m2
2008
15896664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984951 15896664 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
-
20 m2
1992
15896662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984950 15896662 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300m2 na 2 piętrze kamienicy biurowej na warszawskiej Ochocie, przy Al. Jerozolimskich,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 300 PLN (61 zł/m2)

6
-
300 m2
-
15598333 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę apartament 2 pokoje Marina Mokotów 22138494 15598333 Do wynajmu cichy apartament na eleganckim osiedlu Marina Mokotów, w tzw części apartamentowej.Dwu pokojowy, duży metrażem apartament z dużym ogródkiem znajduje się na parterze w trzy piętrowym kameralnym budynku, w skład mieszkania wchodzi:klimatyzow...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (58 zł/m2)

2
2
80 m2
2006
15895941 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963068 15895941 Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie z komórką lokatorską w Brzegu.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 42,42m2, obejmujący salon z wyjściem na balkon, otwartą kuchnię, sypialnię, łazienkę z toaletą o...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (52 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15895942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27963067 15895942 Słoneczne, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m2 położone na parterze kamienicy w dzielnicy Generalskiej w Opolu.Rozkład pomieszczeń, lokalizacja, dostęp poprzez klatkę schodową lub oddzielnym wejściem, powodują, że mieszkanie świetnie nadaje si...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

3 700 PLN (39 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-