• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 117

15859148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok METRO 27164674 15859148 Do wynajęcia 1 - pokojowe przestronne, z dużymi oknami oraz balkonem, mieszkanie o powierzchni 30.30 m2. Mieszkanie znajdująca się na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku bez windy. Budynek z 1998r. Składa się z ustawnego, funkcjonalnego poko...

Warszawa (Targówek), Ks. Piotra Skargi

2 500 PLN (83 zł/m2)

1
1
30 m2
1998
15896661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984957 15896661 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 010 PLN (86 zł/m2)

1
-
35 m2
1999
15896654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984954 15896654 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow148 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczenia.poleca Property Office (...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 620 PLN (65 zł/m2)

2
-
148 m2
1996
15860963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | osobna kuchnia | parking za szlabanem 27191610 15860963 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.2 pokoje osobna kuchnia 55,6 m² parking za szlabanemCena najmu: 2 600 zł miesiącPowierzchnia: 55,6 m²Piętro: 23Piwnica: takMie...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (47 zł/m2)

2
-
55 m2
2002
15896651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984953 15896651 niedaleko stacji Metra Stare Bielany----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.210 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskich Bielanach, w okolicach Al. Zjednoczeniapoleca Agencja Nieruchom...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 650 PLN (65 zł/m2)

3
-
210 m2
1996
15896660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984949 15896660 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.20,78 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 537 PLN (77 zł/m2)

1
-
20 m2
2000
15896658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984948 15896658 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 320 PLN (349 zł/m2)

1
-
21 m2
2018
15896653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984946 15896653 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prop...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 520 PLN (70 zł/m2)

2
-
36 m2
1992
15896652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984961 15896652 Warszawa - Do wynajęcia:7-pokojowy lokal biurowy o pow.130 m2 na 1 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 250 PLN (125 zł/m2)

7
-
130 m2
1950
15896665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984959 15896665 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Dickensa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 934 PLN (220 zł/m2)

1
-
27 m2
2017
15896666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984952 15896666 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (117 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15896656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984947 15896656 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 PLN (130 zł/m2)

1
-
21 m2
1950