• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 260

15882870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673176 15882870 Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku na Pogodnie w Szczecinie. Lokal został świeżo wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania od zaraz. Do mieszkania przynależy miejsce park...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.99 m2
2024
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15889903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27863511 15889903 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])-------------Bez prowizji od ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

55 855 PLN (89 zł/m2)

1
-
630 m2
1991
15882739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673244 15882739 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z balkonem typu loggia położonego przy ul. Naruszewicza w Szczecinie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko.OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (40 zł/m2)

2
1
54.39 m2
1935
15882882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673212 15882882 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu kawalerki zlokalizowanej przy ul. Bandurskiego w Szczecinie.OPIS MIESZKANIA:Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze w lll-piętrowym bloku. Jego całkowita powierzchnia wynosi 23,00 m2, jes...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (78 zł/m2)

1
1
23 m2
1965
15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675341 15883621 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu przytulnej kawalerki położonej przy ul. Romera na os. Zawadzkiego. OPIS MIESZKANIA: Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze XII-piętrowego wieżowca. Jego całkowita powierzchnia wynosi 30,...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

1
1
30.81 m2
1970
15889713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860431 15889713 Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu w centrum Warszawy, w pierwszym wysokościowcu dawnej Warszawy, słynącym z ciekawej historii, dzięki której do dzisiaj w potocznym języku przetrwał jako ,,PASTa”, usytuowanym pomiędzy Ogrodem Saskim a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 700 PLN (70 zł/m2)

3
-
110 m2
1908
15877174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27562568 15877174 OFERTA NA WYŁĄCZOŚĆ - APARTAMENT DOSTĘPNY OD 7 MAJA Dwupokojowy klimatyzowany apartament w nowoczesnym budynku z recepcją Resi4Rent obok Browarów Warszawskich - Krochmalna 61.Opcjonalnie do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemny...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (114 zł/m2)

2
1
44 m2
2020
15864771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27272532 15864771 Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie z balkonem przy Bonifraterskiej 6, w rejonie Nowego Miasta.Układ jest następujący: duży pokój 20.6m2 z wyjściem na zabudowaną loggie 4m2; kuchnia oddzielna z oknem7.5m2;2 korytarze 4.5m. Ponadto część nocna o...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (45 zł/m2)

2
1
59.5 m2
1970