• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 264

15885100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717099 15885100 PRZESTRONNE MIESZKANIE Z 2 ODDZIELNYMI POKOJAMI I ODDZIELNĄ KUCHNIĄ Z BALKONEM W KAMIENICY . ULICA BOTANICZNA, , DZIELNICA GRZEGÓRZKI. OPIS NIERUCHOMOŚCI Mamy przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 2 ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (44 zł/m2)

2
-
62 m2
-
15889870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862742 15889870 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.56,22 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 654 PLN (65 zł/m2)

1
-
56 m2
1998
15889871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862741 15889871 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.219,19 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowiz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 247 PLN (65 zł/m2)

7
-
219 m2
1998
15889869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862740 15889869 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,70m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 PLN (66 zł/m2)

1
-
33 m2
1998
15889863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27862666 15889863 Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką i zmywarką) - łazienka (z pralką) Mieszkanie czyste i zadbane. Dużo miejsca...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

3 200 PLN (57 zł/m2)

3
-
56 m2
2003
15889849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862656 15889849 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17 m2 na 6 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jana Pawła II.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (60 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15889850 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862659 15889850 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.153,42 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 125 PLN (66 zł/m2)

1
-
153 m2
-
14686859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament+ taras 40m widok na Motławę! od 1.08 2974283 14686859 JEDYNE TAKIE MIESZKANIE NAD SAMĄ MOTŁAWĄ ! APARTAMENT W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA!TARAS Z WIDOKIEM NA MOTŁAWĘ I PANORAMĘ MIASTA!TYLKO U NAS!LOKALIZACJA: Apartament usytuowany w sercu Gdańska. Zabudowa mieszkalna jest kameralnym i monitorowanym osied...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

10 000 PLN (67 zł/m2)

4
1
150 m2
2013
15889848 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862657 15889848 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23,81m2 na 2 piętrze budynku biurowego Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Marszałkowskiej, niedaleko stacji Metro Centrum.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyn...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 023 PLN (88 zł/m2)

1
-
23 m2
-
15853726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27055615 15853726 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (100 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15643291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23129780 15643291 Nowe 2 pokoje, centrum, Kępa MieszczańskaOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049*** DOSTĘPNE OD LIPCA ***oferta wyłącznie w biurze SDPZapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomośc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (78 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15889830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862452 15889830 Nowoczesny, klimatyzowany dwupokojowy apartament położony na 16. piętrze prestiżowej inwestycji Resi4Rent przy ul. Krochmalnej 61, tuż obok Browary Warszawskie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.Dużym atutem jest widok na panoramę Warszawy.Rozkład: p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (122 zł/m2)

2
1
45 m2
2020