• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości na wynajem

Znalezionych ofert: 15 264

15722289 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24616920 15722289 Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni...

Tarnowskie Góry (Osiedle przyjaźń) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 500 PLN (30 zł/m2)

2
-
50 m2
1980
15889831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862453 15889831 Nowy, klimatyzowany i doskonale doświetlony apartament 2-pokojowy położony na 16. piętrze nowoczesnej inwestycji Resi4Rent przy ul. Krochmalnej 61, tuż obok Browary Warszawskie.Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (126 zł/m2)

2
1
47 m2
2020
15889841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862449 15889841 Do wynajęcia kompaktowe biuro, położone na 1 piętrze kameralnego, budynku biurowego tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego.Podział powierzchni:3 gabinety, mały open space, kuchnia,2 toalety.prestiżowa lokalizacja na Bliskiej Woli – dos...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 319 PLN (74 zł/m2)

11
-
112 m2
2006
15889834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27862445 15889834 Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m². Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów.Na dolnej kondygnacji salon z widokiem na park należący do osiedla, jadalni...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 981 PLN (60 zł/m2)

6
2
200 m2
2000
15889844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27862435 15889844 Mieszkanie 72,60 m² na wynajem - Słupsk, ul. Romera 4 pokoje Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72,60 m² , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Romera w Słupsku . Lokal posiada funkcjon...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 500 PLN (35 zł/m2)

4
-
72 m2
1983
15889836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862434 15889836 0% PROWIZJI OD NAJEMCY Na wynajem 2-pokojowe (z dodatkowym otwartym pokojem, połączonym z sypialnią) mieszkanie o powierzchni 63,3 mkw. na Bielanach - blisko granicy z Żoliborzem przy ul. M. Niedzielskiego Żywiciela 2c. Lokal zlokalizowany na 4, ost...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
63 m2
2014
15864029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27262084 15864029 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Bestwina ścisłe centrumNa wynajem sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze doświetlony lokal usługowoużytkowy o powierzchni około 100 m², położony na piętrze budynku poczty w samym sercu Bestwiny.Lokal wy...

Bestwina (Śląskie, gm. Bestwina)

2 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
100 m2
1930
15872477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495378 15872477 Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie mieszkanie niedaleko parku Pola Mokotowskie. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, pięknie zagospodarowanym ogrodniczo. Z salonu piękny widok na starodrzew. Niskie zabudowania. Na terenie osiedla całodobo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (86 zł/m2)

3
2
81 m2
2006
15724945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666362 15724945 Kostrzyn Wielkopolski, ul. Wrzesińska 1 Tylko 300 m od trasy E-92 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę wynajmu przestronnej i doskonale przygotowanej nieruchomości komercyjnej w samym sercu Kostrzyna...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

22 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
396 m2
2008
14760693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4-pokojowe mieszkanie na os.Witawa na Witominie 3034775 14760693 Dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w Gdyni na Witominie  o powierzchni 96m2. Mieszkanie mieści się w kompleksie apartamentowców Witawa.Z mieszkania wspaniały widok na morze i panoramę miasta!Poziom pierwszy składa się z salonu z a...

Gdynia (Witomino) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 500 PLN (57 zł/m2)

4
2
96 m2
2003
15877147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562406 15877147 Oferuję do wynajęcia przestronne, przytulne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.Sklada się z:salonu połączonego z w pełni wyposażoną i umeblowaną kuchnią.Dwie sypialnie, każda z łazienką ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (75 zł/m2)

3
2
105 m2
1997
15879334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27612967 15879334 Do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe wyremontowane i umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. 1 Sierpnia w Warszawie.Lokal jest dwustronny, jasny i funkcjonalnie zaprojektowany, idealny dla pary lub rodziny.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym:p...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (72 zł/m2)

3
1
53 m2
1974