• Nieruchomości na wynajem
 

na wynajem Kraków

Znalezionych ofert: 853

15892374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898623 15892374 Kraków- Prądnik CzerwonyOlsza rejon ul. Bajana Lokal usługowy lub usługowo-biurowy lub handlowy Lokal biurowy - usługowy lub handlowy, o powierzchni ok. 100 m2, poł...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 999 PLN (80 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15889168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845767 15889168 2-pokojowe mieszkanie 49,83m2, Dębniki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia . Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni 49,83m2 na ulicy Pychowick...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
2008
15869854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27410886 15869854 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie 39,7m2, Łagiewniki - Borek Fałęcki - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować do wynajmu Państwu ustawne mieszkanie o powierzchni ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (82 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15890678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27883043 15890678 Stylowe 2-pokojowe mieszkanie 49m2, MistrzejowicePrądnik Czerwony - do wynajęcia Zwierzęta do indywidualnego ustalenia. Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu do wynajmu, mieszkanie o powierzchni 51m2 w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2008
15253718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 13898921 15253718 Salwator 3 pokoje funkcjonalne w pełni umeblowane Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Salwatorze, przy ul. Filareckiej...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 000 PLN (65 zł/m2)

3
-
62 m2
1960
15892380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898653 15892380 Funkcjonalny budynek biurowy 3 poziomy + 5 miejsc parkingowych Do wynajęcia 3 poziomowy budynek. Na parterze recepcja, pomieszczenie biurowe plus pomieszczenie socjalne. Na piętrze 4 pomieszczenia biurowe, toalety. Na II piętrze 2 pomieszcze...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 200 PLN (38 zł/m2)

11
-
240 m2
1960
15892397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898607 15892397 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.155 m 2, położony na drugim piętrze2 piętrowego budynku biuroweg o . ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
156 m2
2002
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986
15892320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898625 15892320 Kraków- Prądnik CzerwonyOlsza rejon ul. Bajana Lokal biurowy o powierzchni ok. 55,5 m2, położony na pierwszym pietrze budynku biurow o-usługowego ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (71 zł/m2)

11
-
55 m2
2000
15892359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898608 15892359 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.18,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przest...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 PLN (72 zł/m2)

11
-
18 m2
2002
15866209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27316343 15866209 Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (59 zł/m2)

4
-
90 m2
2015
15892351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27898304 15892351 Do wynajęcia apartament położony w ścisłym centrum Krakowa, przy ulicy Rakowickiej - na prestiżowym Osiedlu Novum. Metraż mieszkania to ok. 49 m2, na co składają się:- salon z połączony z jadalnia i otwarta kuchnią,- sypialnia,- przedpokój,- łazienka...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
1
49 m2
2010