• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15881712 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27645560 15881712 Eleganckie i przestronne powierzchnie, o wysokim standardzie wykończenia. w biurowcu na Woli.Umożliwia swobodną i efektywną aranżację zarówno dla biur typu open-space, jak również dla formy gabinetowej. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do świa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 746 PLN (60 zł/m2)

11
-
747 m2
2000
15881680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644186 15881680 Powierzchnia biurowa na WoliDo wynajęcia reprezentacyjne biuro w atrakcyjnej lokalizacji.Istnieje możliwość swobodnej aranżacji zarówno typu open-space, jak również dla formy gabinetowej. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do światła dziennego,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 164 PLN (60 zł/m2)

11
-
370 m2
2000
15866886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27331360 15866886 Biuro z klimatem 48m2. w samym Centrum Warszawy.Czynsz 3.900 zł. netto + opłaty eksploatacyjne 850 zł. netto., plus energia.Podział powierzchni:- gabinety: 17, 13, 7 mkw- aneks kuchenny,- łazienka z WC- wysokość pomieszczeń 2,92mBiuro idealne dla ma...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (81 zł/m2)

4
-
48 m2
1914
15881681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644188 15881681 Do wynajęcia atrakcyjne biuro na bliskiej WoliPowierzchnia biurowa w dobrym standardzie, z możliwością adaptacji zgodnie z oczekiwaniami najemcy. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do światła dziennego, Standard wyposażenia:Klimatyzacja, Wentyla...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 621 PLN (60 zł/m2)

11
-
194 m2
2000
15847045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26900884 15847045 Powierzchnia składająca się z:dwa większe pokoje około 40-55 mkwdwa pokoje około 20-30 mkwciemna salka konferencyjna pomieszczenie socjalne około 20 mkwkuchniaBudynek:Budynek biurowy Aquarius to 5-piętrowy budynek położony na Bemowie, oferujący biur...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 287 PLN (55 zł/m2)

11
-
223 m2
1998
15882267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659053 15882267 Oferujemy Państwu wynajem powierzchni biurowej na Mokotowie. Biuro składa się z 5 pokoi biurowych oraz przestrzeni recepcyjnejJest możliwość zmiany układu pomieszczeń niewielkim kosztem. Właściciel ma swoje ekipy remontowe – malowanie i wym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 893 PLN (73 zł/m2)

11
-
122 m2
1994
15841091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787793 15841091 Biuro lokal usługowy położony na półpiętrze 65 m2. Po remoncie- nowy gres, wymiana oświetlenia na energooszczędne, nowa łazienka wybudowana od zera. Cena najmu za lokal po schodkach 90 złm2 + 23% VAT + opłaty administracyjne+ opłaty licznikowe wg. z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

2
-
65 m2
1997
15881776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27648814 15881776 Do wynajęcia lokal biurowy- na bliskiej Woli. Standard wyposażenia:Klimatyzacja, Wentylacja, Sufity podwieszane, Oświetlenie o natężeniu 500 lx, Nośność 2,5 kNm², Czujniki dymu, Centrala PABX, Monitoring CCTV, Swobodna aranżacja biura, Przes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 709 PLN (60 zł/m2)

11
-
112 m2
2000
15881713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27645561 15881713 Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa - na bliskiej Woli. Istnieje możliwość swobodnej aranżacji zarówno jako open-space, jak również dla formy gabinetowej. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do światła dziennego, co tworzy przyjazne i k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 982 PLN (60 zł/m2)

11
-
367 m2
2000
15881677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644184 15881677 Do wynajęcia obiekt z reprezentacyjną powierzchnią biurową - na bliskiej Woli. Istnieje możliwość swobodnej aranżacji zarówno typu open-space, jak również dla formy gabinetowej. Przeszkolone elewacje zapewniają dostęp do światła dziennego, co tworzy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

65 895 PLN (60 zł/m2)

11
-
1100 m2
2000
15884640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707315 15884640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 360 PLN (86 zł/m2)

8
-
260 m2
1999
15884639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707313 15884639 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Nie pobieramy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 920 PLN (86 zł/m2)

10
-
220 m2
1999