• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15884640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707315 15884640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 260 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 360 PLN (86 zł/m2)

8
-
260 m2
1999
15884639 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707313 15884639 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 220m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Nie pobieramy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 920 PLN (86 zł/m2)

10
-
220 m2
1999
15884641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707310 15884641 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 24 m2 na 4 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowiz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 064 PLN (86 zł/m2)

1
-
24 m2
1999
15881746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647022 15881746 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,05 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 631 PLN (125 zł/m2)

1
-
21 m2
1950
15876872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27558165 15876872 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22,26 m2 na 1 piętrze kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 783 PLN (127 zł/m2)

1
-
22 m2
1950
15806368 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26337837 15806368 Do wynajęcia umeblowane biuro dla 1 osoby,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal do wyłącznej dyspozy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 PLN (333 zł/m2)

1
-
6 m2
1996
15884643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27707311 15884643 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 42 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, niedaleko Centrum Handlowego Targówek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------B...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 612 PLN (86 zł/m2)

1
-
42 m2
1999
15884605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706552 15884605 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 013 PLN (89 zł/m2)

12
-
801 m2
2018
15884606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706550 15884606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 550 PLN (89 zł/m2)

12
-
401 m2
2018
15884604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706560 15884604 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do na Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

405 PLN (405 zł/m2)

1
-
1 m2
2018
15876431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537123 15876431 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 36 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 920 PLN (309 zł/m2)

1
-
142 m2
2018
15870985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27450725 15870985 Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- produkcyjna o pow.1800 m2 w hali magazynowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Kazimierza Wóycickiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 582 PLN (26 zł/m2)

1
-
1800 m2
2021