• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15876439 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537405 15876439 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 PLN (153 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15876433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537126 15876433 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 26 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 720 PLN (305 zł/m2)

1
-
104 m2
2018
15876429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537129 15876429 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 9 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 980 PLN (297 zł/m2)

1
-
37 m2
2018
15882559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27668844 15882559 Do wynajęcia lokal parterowy z przeznaczeniem na usługi. Wcześniejszym użytkonikiem była kawiarnia. Obok kantyna.Budynek:Pierwszy budynek kompleksu biurowego Poleczki Business Park. Powierzchnie biurowe w stanie deweloperskim są wykańczane przez właś...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 524 PLN (73 zł/m2)

2
-
144 m2
2010
15723185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24631513 15723185 Jeżeli szukasz powierzchni biurowej na Powiślu oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie.Lokalizacja:Dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów oraz zaledwie 3 minuty jazdy samochodem od Placu Trzech Kr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 365 PLN (65 zł/m2)

11
-
221 m2
1998
15591539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22009912 15591539 Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu w pobliżu Placu Unii Lubelskiej. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się drogeria, siłownia, a także całodobowa recepcja i ochrona oraz parkin...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 119 PLN (68 zł/m2)

11
-
325 m2
1999
15877611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27574768 15877611 Samodzielny moduł biurowy typu open space, wydzielone również gabinety i salki konferencyjne.Toalety na powierzchni wspólnej.Doskonała lokalizacja, zaledwie 3 min spacerem do stacji Metra Daszyńskiego.Zapraszam na prezentację.Budynek:Biurowiec Crown ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

41 296 PLN (108 zł/m2)

11
-
383 m2
2010
15701268 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24215188 15701268 Jeżeli szukasz powierzchni biurowej w Centrum oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie.Lokalizacja:Dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko urzędów oraz zaledwie 7 minut spacerem od Placu Konstytucji. To dos...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
1960
15695382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24101006 15695382 Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną powierzchnie biurowo-usługową w wolnostojącym domu. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny z ulicy Wiertniczej. Najemca do dyspozycji ma 400 m kw. przestrzeni znajdującej się na 3 k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 900 PLN (60 zł/m2)

11
-
400 m2
2001
15877809 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27579163 15877809 Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna (pow. 60 m2) dla 22-55 osób ,w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
-
60 m2
2000
15877830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27579161 15877830 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna ( pow. 31 m2) dla 12-20 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (29 zł/m2)

1
-
31 m2
2000
15877825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27579168 15877825 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna (pow. 61 m2) dla 22-50 osób w eleganckim biurowca na warszawskiej Woli w okolicach ul. Okopowejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 PLN (18 zł/m2)

1
-
61 m2
2000