• Nieruchomości na wynajem
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 872

15877833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biuro 50 m² | Praga-Północ | Budynek z 2023 r. 27579187 15877833 Oferuję na wynajem wyjątkowy, dwupokojowy lokal o powierzchni 50 m², zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2023 roku. Dzięki swojej lokalizacji i standardowi, jest to idealne miejsce na:• Usługi medyczne (gabinety lekarskie, fizjoterapia),• Branżę be...

Warszawa (Praga-Północ), ul. Kowieńska

4 990 PLN (100 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15742827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal na wynajem - Włochy 25000442 15742827 Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 81,27 m², zlokalizowany przy ul. Orzechowej, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Lokal znajduje się w centrum nowoczesnego osiedla, zamieszkanego przez tysiące osób, co gwarantuje duży przepływ klientów k...

Warszawa (Włochy), Orzechowa

8 940 PLN (110 zł/m2)

1
-
81 m2
2025
15664225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę lokal usługowy Na Marina Mokotów 23546908 15664225 ZDJĘCIE POGLĄDOWESprzedam lokal usługowy na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Powierzchnia 78m2, wysokość 3 m.LOKALIZACJAOsiedle Marina Mokotów liczy ponad 5 tys mieszkańców.Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (88 zł/m2)

1
-
78 m2
2006
14648050 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne biuro na Mokotowie. 155423 14648050 Do wynajęcia przestrzeń 135m2, stanowiąca osobny lokal, przeznaczona pod działalność biurową lub usługową.Lokal w bardzo dobrym stanie z możliwością własnej adaptacji. Do opłaty czynszu w kwocie 8500zł netto należy doliczyć opłaty eksploatacyjne (ogr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
135 m2
-
10294963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15862 10294963 Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A,INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2 KL.A ODDANIE KWIECIEŃPlanowane przekazanie bu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (18 zł/m2)

3
-
330 m2
2000
14612656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15935 14612656 MOZLIWOŚĆ WYNAJM U LOKALU NA CZĘŚCI1.POWIERZCHNIA 230 M2 MAGAGAZYN KLIMATYZOWANY 5 M WYSOKI DUŻA BRAMA WIDNY CENA 14000ZŁ2.SALON OSZKLONY PŁYTKI NA PODŁODZE 270 M2 WYSOKOŚĆ 3.20M CENA 20.000ZŁ3.SALON 120 M2 CENA 10.000ZŁ4. PLAC 1000 M2 CENA 8000ZŁwyn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
595 m2
2000
15109381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10032178 15109381 wynajmę ładne biuro 210m2 czwarte piętro winda cztroosobowa trzy pokoje wysokośći 2.70m,w tym pomieszczenie open space,urządzona kuchnia,łzienka dwie toalety,pokój konferencyjny 110m2 open space ,klimatyzacja,kamery,internet ups-gniazda rozprowadzone...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (24 zł/m2)

4
-
210 m2
2010
15880960 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27618140 15880960 mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajmu lokal o powierzchni620m2 (dwu-poziomowy) w cenie 38 tys.złmsc znajdujący się na parterzei na poziomie -1 w apartamentowcu w Warszawie -Wola- ŁuckaWronia (obokhotel Hilton, blisko rondo Daszyńskiego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 000 PLN (61 zł/m2)

1
-
620 m2
2010
15872926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506720 15872926 Wynajmę bardzo ładne biuro 2 piętro super lokalizacja metro sklepy,bardzo dużo linii autobusowych .Lokal 450m2 może być wynajęty w całości lub w konfiguracji dwóch lokali 150m2 oraz 300m2.lokal z dobrym dojazdem blisko autostrada A2,salony samochodow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
450 m2
2000
15868754 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal przy trasie - parking / witryny 27390186 15868754 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 160 m² na parterze przy Al. Prymasa Tysiąclecia. Dobrze widoczny z ruchliwej trasy.Otwarta przestrzeń ok. 17 × 8 m, dwa wejścia (w tym jedno bezpośrednio z ulicy), duża witryna oraz możliwość montażu szyldu na ele...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 200 PLN (80 zł/m2)

4
-
140 m2
2011
14740826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 175693 14740826 Do wynajęcia biuro, np. kancelarię prawną Budynek z windą, Z recepcją przy moście Poniatowskiego Media w zasadzie wliczone w cenę ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000