• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15887491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784498 15887491 Mieszkanie 2 pokojowe ,kuchnia, łazienka, logia, I piętro, 37,5 m2 użytkowe w ścisłym centrum Szczecina do wynajęcia.Pokoje umeblowane z możliwością doposażenia.Kuchnia wyposażona jest w lodówkę , zmywarkę , kuchenkę 4. palnikową z piekarnikiem, pral...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

1
-
37.49 m2
1963
15882896 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673253 15882896 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (91 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15882820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673426 15882820 Do wynajęcia atrakcyjny 3-pokojowy apartament zlokalizowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku z cichobieżną windą. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne, słoneczne, wykończone w wysokim standardzie.Powierzchnia mieszkania wynosi 76 m2: - ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (37 zł/m2)

3
1
76 m2
2001
15645170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191661 15645170 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23191659 15645166 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (71 zł/m2)

2
1
49 m2
2024
15887061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27775040 15887061 Na wynajem komfortowe, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m², po generalnym remoncie – gotowe na pierwszego najemcę. Lokal znajduje się w północnej części Szczecina w dobrze skomunikowanej dzielnicy Golęcin–Gocław. To świetna propozycj...

Szczecin (Golęcino) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15882708 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673457 15882708 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu, co zapewnia poczucie bezpi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 PLN (57 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15645173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191665 15645173 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (98 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15882669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27672689 15882669 Na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie położone w prestiżowej i cenionej części Warszewa- jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu, co zapewnia poczucie bezpi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 990 PLN (57 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15645169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191663 15645169 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024
15645168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191660 15645168 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (87 zł/m2)

3
1
46 m2
2024
15645167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23191658 15645167 Polecam do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w nowym budynku o nowoczesnej infrastrukturze. Budynek położony jest w bliskim sąsiedztwie centrum co daje możliwości korzystania z uroków życia miejskiego, blisko restauracje teatry, kino a jednocześnie za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (78 zł/m2)

3
1
58 m2
2024