• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 232

15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15889404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27849867 15889404 Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie.Lokal o powierzchni 22 m² to idealna propozycja dla singla lub osoby szukającej...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15889176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27845747 15889176 Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 130 m² zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Kijewa — idealne dla rodziny szukającej komfortu i funkcjonalnej przestrzeni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kameralnego budyn...

Szczecin (Kijewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 950 PLN (30 zł/m2)

4
1
130 m2
2008
15888815 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827109 15888815 Oferujemy wygodne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem znajdujące się na Niebuszewie tuż przy Parku Kasprowicza w oficynie kamienicy na pierwszym piętrze (cicho). Idealne dla singla lub pary, dla których ważna jest zarówno bliskość terenów ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (55 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15888642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27819091 15888642 Do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 2 pokojowe na Warszewie na ul.Duńskiej,Położone na pierwszym piętrze w budynku 3 piętrowym składa sie z :--pokój z balkonem z aneksem kuchennym--sypialnia--przestronny przedpokój z dużą szafą--łazienka z kabi...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
1
50 m2
2010
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15888374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27811172 15888374 Szukasz mieszkania zlokalizowanego w CENTRUM po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej Jadwigi. Atutem mieszkania położonego w tej części mia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (100 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15824026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620268 15824026 Śródmieście - komfortowe mieszkanie - SMART LOFT - o powierzchni 42 m2 położone w budynku po dawnej fabryce papieru z XIX wieku.Nieruchomość po rewitalizacji zakończonej w 2024 roku.Budynek 4-piętrowy z oszklonymi windami, garażami i pomieszczeniami ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (72 zł/m2)

2
1
41.8 m2
2024
15883446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675167 15883446 Na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 102 m2 112 m2 po podłodze zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Szczecina na Osowie przy ulicy Hansa Christiana Andersena Nieruchomość znajduje się w zabudowie bliźniacz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 PLN (51 zł/m2)

4
-
102 m2
2017