• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15883446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675167 15883446 Na wynajem przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni użytkowej 102 m2 112 m2 po podłodze zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Szczecina na Osowie przy ulicy Hansa Christiana Andersena Nieruchomość znajduje się w zabudowie bliźniacz...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 PLN (51 zł/m2)

4
-
102 m2
2017
15887962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797844 15887962 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15887942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27797892 15887942 Oferujemy na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone na szczecińskich Gumieńcach — w spokojnej, zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami Szczecina. Lokal składa się z dwóch niezależnych, umebl...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
1
51.06 m2
1995
15354913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16668095 15354913 Zapraszamy do wynajęcia urokliwego mieszkania w centrum Szczecina, zlokalizowanego przy ulicy Szarotki. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego lokum w sercu miasta.Mieszkanie składa się z dwóch przytulnych pokoi, o...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15382211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17296866 15382211 Na wynajem 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze niskiego bloku z lat 80 tych.Mieszkanie 3 pok. ok. 60m2 składa się z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni (pełne wyposażenie sztućce, szklanki ), przedpokój, łazienka.dodatkowo sł...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 600 PLN (43 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15885920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743837 15885920 Jasna kawalerka z widokiem 31 m² 78 piętro ul. 26 KwietniaSzukasz mieszkania, które łączy wygodę, dobrą lokalizację i rozsądne koszty? Ta kawalerka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz!Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (61 zł/m2)

1
-
31 m2
1980
15883332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27674881 15883332 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15878280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27592264 15878280 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen 57 m² po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w ścisłym centrum Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie CH Galaxy oraz ko...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (51 zł/m2)

3
2
57 m2
1980
15882923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673322 15882923 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15861914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27217637 15861914 Na wynajem komfortowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,05 m², położone na 1 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Szczecinie. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem oraz ponadprzeciętnie dużą kuchnią, co w tej klasie mieszkań...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (49 zł/m2)

2
1
45.05 m2
1937
15717393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24532340 15717393 Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada.Mieszkanie po odświeżeniu.Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon.Mieszkanie w pełni umeblowane.Wynajem na krótki okres - od 1-go miesiącaCena przy najmie ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
36.71 m2
1970
15886984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27772753 15886984 Najem okazjonalny!Częściowo umeblowane mieszkanie wydzielone z części domu jednorodzinnego, położonego w willowej części dzielnicy Gumieńce nieopodal osiedla Reda. Najemca nie tylko do mieszkania ma całkiem niezależne wejście, ale także na posesję...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 200 PLN (40 zł/m2)

1
1
30 m2
1988