• Nieruchomości na wynajem
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 233

15883214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673677 15883214 Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na ulicy Kanadyjskiej. Bardzo blisko komunikacja miejska, sklepy, ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2022
15883236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673561 15883236 Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną przy ul. Ludomiła Rayskiego w samym sercu Szczecina, zaledwie 100 metrów od Placu Grunwaldzkiego. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość miejskich atrakcji, kawiarni, restauracji ora...

Szczecin (Centrum), gen. Ludomiła Rayskiego

1 800 PLN (60 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15883147 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673550 15883147 Na wynajem komfortowa i funkcjonalna kawalerka położona na 4. piętrze wysokiego bloku zlokalizowanego w szczecińskiej dzielnicy Świerczewo. W pobliżu Jezioro Słoneczne i Stadion Miejski im. Krygiera!NIERUCHOMOŚĆ:Mieszkanie o powierzchni ok. 30,9 m2 s...

Szczecin (Świerczewo), Santocka

1 850 PLN (60 zł/m2)

1
1
30.9 m2
1975
15883167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673581 15883167 Na wynajem oferuję bardzo ładne , rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , mieszczące się na parterze czteropiętrowego bloku.Nieruchomość położona jest w cichej , zielonej okolicy co da spokój i komfort przyszłym najemcom.Mieszkanie o powierz...

Szczecin (Niebuszewo), Przyjaciół Żołnierza

2 600 PLN (42 zł/m2)

3
2
61.23 m2
1997
15799751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26196763 15799751 Na wynajem mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2021 roku na Starym Mieście. Mieszkanie z 2 sypialniami i częścią dzienną - salon z aneksem kuchennym.Szafy w zabudowie, telewizor, wyposażona kuchnia, pralka, ka...

Szczecin (Stare Miasto), Wielka Odrzańska

4 305 PLN (81 zł/m2)

3
1
53.17 m2
2021
15883137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673540 15883137 Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupokojowe, położone na 6 piętrze bloku z 2010 roku na ul. Powstańców Wielkopolskich. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, wyjście na balkon. Aneks kuchenny w zabudowie i ze sprzętem AGD. W salonie...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

2 400 PLN (73 zł/m2)

2
1
32.68 m2
2010
15883138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673541 15883138 Zapraszamy do wynajęcia bardzo ładnej, przestronnej i nowocześnie urządzonej kawalerki 32,28 m² w wysokim standardzie, gotowej do natychmiastowego zamieszkania od 01.04.2026 roku.Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym, trzykondygnacyjnym b...

Szczecin (Turzyn), Tenisowa

2 300 PLN (71 zł/m2)

1
1
32.28 m2
2017
15260629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14093262 15260629 W ofercie mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina. Nieruchomość położona na 3 piętrze 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia to ok 45m2, w tym duży pokój, kuchnia z oknem, sypialnia, przedpokój i łazienka. Z dużego pokoju jest przej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (44 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15883111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673716 15883111 Oferta najmu kawalerki w Centrum miastaDo wynajęcia kawalerka ok. 24m2 przy ul. Ściegiennego. Oficyna, 4 piętro,Czynsz najmu 1900zł + czynsz do Wspólnoty ok. 300 zł + prąd + gaz.Ogrzewanie gazowe .Mieszkanie dostępne od 30 września.Zapraszam na preze...

Szczecin (Centrum), ks. Piotra Ściegiennego

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
1
28 m2
2022
15883068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673631 15883068 Polecam na wynajem ładną, nową kawalerkę położoną w dobrej lokalizacji, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Łazienka razem z wc, w przedpokoju szafa w zabudowie. Komórka lok...

Szczecin (Warszewo), Duńska

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29.06 m2
2021
15582156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21817999 15582156 Na wynajem prezentujemy państwu nowe mieszkanie z 2024 r.Nieruchomość położona na 6 piętrze w budynku z windą. Piękne widoki to niewątpliwy atut tego mieszkania.W mieszkaniu użyto najwyższej klasy materiałów oraz zastosowano nowoczesne rozwiązania uł...

Szczecin (Centrum), Mariana Langiewicza

2 950 PLN (84 zł/m2)

2
1
35 m2
2024
14998047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6522818 14998047 Na wynajem mieszkanie o całkowitej powierzchni 67 m2. Na metraż nieruchomości składają się:---> Korytarz (duża szafa)---> 2 osobne sypialnie (w sypialniach szafy, biurka, łóżka dwuosobowe)---> Łazienka (pralka, umywalka, toaleta,...

Szczecin (Nowe Miasto), Stefana Lewandowskiego

3 900 PLN (58 zł/m2)

3
1
67 m2
2018